Faza grupowa Mistrzostw Europy w piłce ręcznej, co typować?

W piątym dniu Mistrzostw Europy w piłce ręcznej znów czeka nas spotkanie reprezentacji Polski. To oczywiście nie jedyny wtorkowy mecz. Co też ciekawego pod względem zakładów bukmacherskich czeka nas dzisiejszego popołudnia i wieczoru?

I tak już o godzinie 18:15 zapraszamy na spotkanie Macedonii z Serbią. Przypomnijmy, że do drugiej fazy Mistrzostw Europy kwalifikują się trzy z czterech reprezentacji rywalizujących w każdej grupie. Zarówno Macedończycy jak i Serbowie przegrali swoje pierwsze dwa mecze, i teraz chcąc awansować, muszą postawić wszystko na jedną szalę, gdyż tylko zwycięstwo gwarantuje im pozostanie w grze. Spotkanie to jest awizowane jako rywalizacja Kiriła Łazarowa z Danijelem Sariciem. Który z tych dwóch naprawdę znakomitych zawodników piłki ręcznej będzie górą w tym pojedynku, i zapewni swojej reprezentacji zwycięstwo, i awans do kolejnej fazy turnieju?

zwycięstwo Macedonii: 2,00____________remis: 8,25____________zwycięstwo Serbii: 2,05

O tej samej godzinie swój mecz rozegrają też reprezentacje Białorusi i Norwegii. Dla obu reprezentacji ten mecz jest jak finał! Najlepiej było by się umówić na remis, i tym samym wykolegować z dalszej fazy Mistrzostw Europy kogoś z pary: Chorwacja – Islandia. Na boisku jednak o żadnej zmowie nie może być mowy, obie reprezentacje zagrają o pełną pulę, a więc dwa punkty, jakie dostaje się za wygraną. Faworytami tego spotkania jest oczywiście Norwegia, ale jeśli Białoruś potrafił pokonać Islandię, to z całą pewnością nie może być aż tak słaby, jak zdawał się być przed rozpoczęciem tych Mistrzostw. Gospodarze na pewno postarają się osiągnąć jak najlepszy wynik z faworyzowaną reprezentacją Norwegii.

zwycięstwo Białorusi: 3,65___________remis: 10,00___________zwycięstwo Norwegii: 1,35

Teraz pojedynek Biało-czerwonych, którzy rozpoczną swoją rywalizację z Francją o godzinie 20:30. Obie reprezentacje zapewniły sobie już awans do kolejnej fazy Mistrzostw Europy. Nie jest jednak tak, że to spotkanie jest nieważne. Mecz Polski z Trójkolorowymi zadecyduje o tym, kto awansuje do kolejnego etapu z pierwszego miejsca, i kto uczyni to z czterema punktami, gdyż przypomnijmy, że w kolejnej rundzie będą się liczyć tylko punkty zdobyte z zespołami, które również awansowały. Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu są Francuzi, aktualni mistrzowie olimpijscy i świata. Polacy nie są jednak w tym starciu bez szans, chociaż historia starć nie przemawia za nimi. Historia historią, jednak liczymy na to, że nasi pokażą znów niezwykły hart ducha i wolę zwycięstwa! Do boju Polsko!

zwycięstwo Francji: 1,30_____________remis: 9,80_____________zwycięstwo Polski: 5,00

Również o godzinie 20:30 zapraszamy też na pojedynek Chorwacji z Islandią. Według bukmacherów, faworytami do wygranej z tym starciu jest oczywiście Chorwacja, jednak nie zapominajmy, że reprezentacja Islandii też nie jest w ciemię bita, i wie na czym polega gra  w piłkę ręczną. Na każdym turnieju jest groźna dla najlepszych. Nie inaczej jest teraz, przecież udało się jej wygrać z Norwegią! Zresztą sytuacja w tej grupie ułożyła się tak, że jeszcze wszystkie reprezentacje maja szansę zarówno na awans, jak i na to, że odpadną. Nie można sobie więc pozwolić na porażkę w tym meczu! Zatem Chorwacja czy Islandia? Która reprezentacja wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji?

zwycięstwo Chorwacji: 1,60___________remis: 8,75___________zwycięstwo Islandii: 2,70

Typujemy rozstrzygnięcia spotkań Mistrzostw Europy w piłce ręcznej wraz z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza atrakcyjna oferta kursowa na wszystkie wtorkowe spotkania czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *