Derby Mediolanu w Totolotku!

Mimo spadku klasy zespołów, które dziś rywalizują, ten mecz ciągle wzbudza ogromne emocje. Derby Mediolanu, bo o nich mowa, zapowiadają się jak zwykle bardzo ciekawie! Co na ich temat pod kątem bukmacherskim mają nam do powiedzenia eksperci Totolotka?

Obydwie drużyny  chociaż mają sporą stratę do przewodzącego w Serie A- Napoli, to jednak nadal utrzymują się w czołówce tabeli. Inter Mediolan zajmuje w niej czwartą pozycję z 41 punktami na koncie. AC Milan plasuje się dwa miejsca dalej, i traci już sporo oczek do swojego odwiecznego rywala, bo aż osiem. Rossoneri mają na razie na swym koncie 33 punkty. Po końcowym gwizdku sędziego strata ta zostanie zmniejsza do pięciu punktów, czy może wzrośnie do jedenastu? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym fakcie już niebawem. Według ekspertów bukmacherskich, lekkim faworytem do zwycięstwa w derbach Mediolanu jest zespół Milanu. A co o tym starciu sądzą typerzy Totolotka? Jakie zdarzenia z tego pojedynku zdecydowali się umieścić na swoich kuponach bukmacherskich? Początek meczu: AC Milan – Inter Mediolan, o godzinie 20:45. Spotkanie to będzie można obejrzeć na żywo w Eleven.

zwycięstwo AC Milan: 2,35________remis: 3,20________zwycięstwo Interu Mediolan: 2,90

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza swoich typerów do wspólnego obstawiania rezultatu meczu Derbów Mediolanu. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą ofertę kursową na ten pojedynek! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *