Czwartkowe mecze Pucharu Króla w zakładach bukmacherskich

W czwartek zostaną dokończone pierwsze spotkania fazy jednej ósmej piłkarskiego Pucharu Hiszpanii. Czekają nas więc dwa mecze. Kto z kim w nich zagra, i czego ciekawego możemy się spodziewać w tych pojedynkach jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Obydwa czwartkowe mecze rozpoczną się więc o godzinie 20:30. W pierwszym z nich, Cadiz będzie rywalizować z Celtą Vigo. W tej parze na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się przesądzone. Jednak czy na pewno? Celta Vigo, to drużyna z górnej połówki Primera Diviosion. Zespół zdolny rozegrać naprawdę dobre zawody i napsuć sporo krwi Realowi czy Barcelonie, ale jednocześnie mogący przegrać na swoim boisku z Valencią, i to w stosunku aż jeden do pięciu. Którą więc twarz Celty ujrzymy w starciu s solidnym, ale jednak tylko drugoligowcem, jakim jest Cadiz? Zdaniem serwisów bukmacherskich, wygrana gości jest bardziej prawdopodobna, jednak nie jest ona uznawana jako pewnik. A co sądzą o tym starciu nasi typerzy? Jakie zdarzenia z tego spotkania zdecydowali się umieścić na swoim kuponie bukmacherskim?

zwycięstwo Cadiz: 4,20____________remis: 3,30____________zwycięstwo Celty Vigo: 1,85

W drugim czwartkowym spotkaniu Pucharu Króla czeka nas mecz: Eibar – Las Palmas. To już pojedynek dwóch zespołów występujących w hiszpańskiej najwyższej klasie rozgrywkowej, a więc możemy się spodziewać, że będzie w nim naprawdę sporo jakości. W ligowej tabeli po osiemnastu kolejkach Eibar ma aż dziesięć punktów przewagi nad Las Palmas, i ta przewaga powinna być widoczna w tym meczu. Oczywiście nie chcemy odbierać szans na wygraną gościom, jednak uczciwie rzecz ujmując- są one po prostu mniejsze, niż Eibaru, co zresztą doskonale widać po kursach przedmeczowych na to stracie. Ich wartości w Totolotku prezentują się więc następująco:

zwycięstwo Eibar: 1,85____________remis: 3,25____________zwycięstwo Las Palmas: 4,30

Typujemy rozgrywki piłkarskiego Pucharu Hiszpanii wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza pełna oferta kursowa na wszystkie czwartkowe mecze czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *