Typujemy środowe mecze polskiej Tauron Basket Ligi!

Przedświąteczny wtorek w polskiej Tauron Basket Lidze, to czas rozgrywania czterech spotkań. Jak przedstawiają się one wszystkie w ofercie bukmacherskiej Totolotka?

I tak o godzinie 18:00 Polfarmex Kutno spotka się ze Startem Lublin. Gospodarze przez cały czas balansują między miejscami 7-10, a przypomnijmy, że awans do play-ofów, które są celem Polfarmexu, daje jedynie czołowa ósemka ligi. Dlatego tak ważne jest dzisiejsze zwycięstwo ze Startem Lublin. Pozwoli ono w miarę wygodnie rozsiąść się w górze tabeli, i ze spokojem czekać na to, co zrobią ich najgroźniejsi rywale. Nie powinno to być zbyt trudne zadanie. Wprawdzie drużyna z Kutna u siebie spisuje się naprawdę nieszczególnie, ale za to Lublinianie na wyjeździe, to jedna z najgorszych ekip Tauron Basket Ligi.

zwycięstwo Polfarmexu Kutno: 1,16_____remis: 18,50_____zwycięstwo Startu Lublin: 5,00

Pozostałe mecze TBL rozpoczną się o godzinie 19:00. W pierwszym z nich Stelmet Zielona góra spotka się z Asseco Gdynia. Jest to spotkanie pierwszej z trzecią drużyną tabeli, a wiec z całą pewnością szlagier dzisiejszych pojedynków. Jednak zdaniem ekspertów bukmacherskich, rolę zdecydowanego faworyta do zwycięstwa w tym pojedynku należy przyznać gospodarzom. Stelmet co prawda odpadł już z rywalizacji w Eurolidze, jednak w dalszym ciągu to najsilniejszy zespół w Polsce, co potwierdza i w tym sezonie na ligowych parkietach. Czy gospodarze uporają się więc dziś łatwo z Asseco Gdynia, tak jak zdają się sugerować to serwisy bukmacherskie?

zwycięstwo Stelmetu Zielona Góra: 1,07___remis: 23,00___zwycięstwo Asseco Gdynia: 7,50

W innym spotkaniu rozgrywanym o godzinie 19:00- ciągle ostro walczący o play-offy- Stal Ostrów Wielkopolski spróbuje pokonać zajmujący drugie miejsce w tabeli Polski Cukier Turuń. Mecz ten na pewno nie będzie dla gospodarzy łatwy, co zdają się sugerować przedmeczowe kursy. Jednak jeżeli Stal podejdzie do tego spotkania w pełni skoncentrowana, jest w stanie sprawić tutaj niespodziankę, za jaką z pewnością zostało by przez wszystkich uznane pokonanie Polskiego Cukru Toruń. Czy więc zdaniem naszych typerów- taka ma prawo się wydarzyć?

zwycięstwo Ostrowa Wielkopolskiego: 3,35___remis: 12,75___zwycięstwo Cukru Toruń: 1,35

I jeszcze ostatni dzisiejszy mecz Tauron Basket Ligi, w którym to Dąbrowa Górnicza spotka się z Polpharmą Starogard Gdański. Tu sprawa wydaje się raczej prosta. Goście przez cały trwający sezon nie potrafią odnieść choćby jednego zwycięstwa. Starogard Gdański zdaje się znacznie odstawać o reszty zespołów TBL. Natomiast Dąbrowa Górnicza przy pewnym szczęśliwym zbiegu okoliczności ma jeszcze szansę powalczyć o fazę play-off. Wygrana ze Starogardem przybliży ich do tego celu. Dlatego gospodarze tego meczu na pewno postarają się zrobić dziś wszystko, by zwycięstwo ze swoimi dzisiejszymi rywalami nie było tylko mrzonką. Czy Dąbrowa Górnicza będzie w stanie ja osiągnąć?

zwycięstwo Dąbrowy Górniczej: 1,10_remis: 22,00_zwycięstwo Starogard Gdańskiego: 6,50

Typujemy spotkania polskiej Tauron Basket Ligi wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Nasza atrakcyjna oferta kursowa na wspomniane rozgrywki czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *