Typujemy spotkania francuskiej Ligue 1

We wtorek gra nie tylko polska Ekstraklasa, ale również francuska Ligue 1. Jakie więc spotkania w niej zostaną rozegrane w ten dzień, i co na ich temat mają nam do powiedzenia eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Emocje z typowaniem ligi francuskiej rozpoczynamy więc pojedynkiem Angers z PSG. Będzie on transmitowany w Eleven Sports. Paryżanie mają już ogromną przewagę nad pozostałymi drużynami w stawce Ligue 1. Wygląda na to, że jednak ciągle im mało. PSG chce zapewnić sobie szybko mistrzostwo Francji, by móc skupić się na nadrzędnym dla nich celu, czyli wygraniu Ligi Mistrzów! Przy pewnym splocie okoliczności, to scenariusz naprawdę możliwy do realizacji. A triumf w meczu z Angers? Nawet jeśli PSG wystąpiłby w tym starciu w rezerwowym zestawieniu, to każdy inny rezultat niż zwycięstwo (raczej nie wysokie) gości, będzie w tym spotkaniu naprawdę sporą niespodzianką. Czy według naszych typerów, ma prawo taka się zdarzyć?

zwycięstwo Angers: 9,25______________remis: 4,55______________zwycięstwo PSG: 1,35

O tej samej godzinie zapraszamy na mecz: Lorient – Nice. Nie będzie on niestety transmitowany w TV. Tu już jest trochę większa zagadka. Oba zespoły są relatywnie wysoko w lidze, oczywiście jak na swoje możliwości. Wyżej w tabeli jest Nicea, ale to jednak zespół Lorient, z uwagi na to, że rozgrywa ten mecz u siebie, jest według bukmacherów faworytem do zwycięstwa w tym meczu. Oba kluby nie mają ostatnio jednak dobrej passy. Czy któryś z nich więc ją dzisiaj przełamie, i zagra na tyle dobrze, by wygrać? Przekonamy się o tym fakcie już niebawem! Zapraszamy do typowania!

zwycięstwo Lorient: 2,25______________remis: 3,20______________zwycięstwo Nice: 3,05

Teraz już godzina 21:00, i spotkanie Nantes z Lyonem. Goście radzą sobie w ostatnim czasie po prostu fatalnie. Przegrywają mecz za meczem, wydaje się, że nie mają siły ani energii do stawiania czoła kolejnym swoim rywalom. Lyon nie jest przecież złą drużyną, ale wygląda na to, ewidentnie mu czegoś brakuje… Czy tak samo będzie w starciu z piłkarsko słabszym, ale szalenie ambitnym zespołem Nantes? Gospodarze przez pewien czas znajdowali się w ścisłym czubie tabeli. Teraz jest już znacznie gorzej, jednak to przecież w dalszym ciągu solidny zespół. Czy więc faworyzowany Lyon wyłoży się po raz kolejny na teoretycznie słabszym przeciwniku? Przekonamy się o tym fakcie już niebawem! Pojedynek Nantes z Lyonem będzie transmitowany w Eleven Sports.

zwycięstwo Nantes: 3,35_____________remis: 3,10_____________zwycięstwo Lyonu: 2,20

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań ligi francuskiej. Można je typować w Totolotku już teraz! Kliknij tutaj, i sprawdź naszą atrakcyjną ofertę na Ligue 1. Czeka już ona na Ciebie Tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *