Typujemy polską Ekstraklasę!

Ekstraklasa nie daje od siebie odpocząć! Po jednym dniu przerwy znów będziemy się pasjonować rywalizacją ligową najlepszych drużyn piłkarskich w Polsce. Oto więc, jakie spotkania zostaną rozegrane w piątek, i co na ich temat sądzą eksperci Totolotka!

Piątkowe typowanie z Totolotkiem rozpoczynamy więc spotkaniem Zagłębia Lubin z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza. To dwaj beniaminkowie, jednak sytuacja każdego z nich jest zgoła inna. Termalica mimo przebłysków dobrej gry, już chyba pogodziła się z tym, że nie może liczyć na nich więcej, tylko na walkę o utrzymanie. Sytuacja Zagłębia jest natomiast zupełnie inna. Miedziowi zajmują dość wysokie- szóste miejsce w tabeli, i przy dobrych wiatrach mogą się nawet zakręcić w okolicy miejsca gwarantującego występy w europejskich pucharach. Przypomnimy też, że kiedy te dwie drużyny mierzyły się z sobą kilka miesięcy temu, byliśmy świadkami pierwszego zwycięstwa Termaliki w historii jej występów w Ekstraklasie. Czy Miedziowi wezmą więc dzisiaj rewanż na rywalu z Niecieczy? Początek spotkania: Zagłębie Lubin – Termalica Bruk-Bet, o godzinie 18:00. Pojedynek ten będzie można zobaczyć w Eurosporcie 2.

zwycięstwo Zagłębia Lubin: 2,00_remis: 3,20_zwycięstwo Termaliki Bruk-Bet Niecziecza: 3,85

W poprzedniej kolejce zespół Górnika Zabrze był sprawcą naprawdę dużą niespodzianki, bo przecież za taką z całą pewnością trzeba uznać fakt pokonania Piasta Gliwice, i to aż w stosunku pięć do dwóch. Górnicy pokazali tym samym wszystkim, że na pewno jeszcze nie złożyli broni w kontekście walki o utrzymanie w T-Mobile Ekstraklasie. Czy w starciu z wyraźnie zwyżkującą Jagiellonią Białystok szykuje więc nam się kolejna niespodzianka? W każdym razie, jeśli obywa zespoły są w naprawdę niezłej formie, a przecież są, to mamy prawo spodziewać się tutaj naprawdę dobrego pojedynku. Rozpocznie się on o godzinie 20:30, i będzie transmitowany w Canal+ Sport. Jakim więc rezultatem zakończy się to spotkanie w Białymstoku?

zwycięstwo Jagielloni Białystok: 2,10_____remis: 3,20_____zwycięstwo Górnika Zabrze: 3,50

Typujemy rozgrywki polskiej T-Mobile Ekstraklasy wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza oferta na wszystkie piątkowe spotkania czeka już na Państwa w tym miejscu!

Komentarzy (22)

  1. PiotrT

    Jagiellonia-Górnik dokładny wynik 1:2 (kurs 12,50). Górnik wygra bo jest podbudowany rozgromieniem lidera Piasta. Jest na fali. Jagiellonia jest natomiast druzyna bardzo chimeryczną.

  2. Dariusz

    Zagłębie – Termalica Plizga strzeli kurs 6

    Ostatnimi czasy Zagłębie bardzo słabo spisuje się u siebie. Myślę, że Termalica będzie miala swoje okazje a jedną z mich wykorzysta Dawid Plizga. Gracz ten ma ponad przeciętne umiejętności, potrafi dobrze kopnąć z wolnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *