Typujemy piątkowe mecze piłkarskie w Europie

W piątek w najsilniejszych ligach starego Kontynentu zostaną rozegrane dwa spotkania piłkarskie. Proponujemy zobaczyć je w naszej zapowiedzi bukmacherskiej, oraz oczywiście typować je razem z nami w Totolotku!

Nie mogło się oczywiście obyć bez piątkowego meczu niemieckiej Bundesligi. Spotkają się w nim Schalke i Hoffeinfeim. Zarówno jedna jak i druga drużyna nie prezentuje się ostatnio najlepiej. Owszem wygrywają mecze, ale ostanie kolejki ligowe jakby trochę przespali, w konsekwencji czego zajmują dość odległe miejsca w tabeli Bundesligi. Hoffeinheim niemal ją zamyka. Dla jednych i drugich będzie to więc dobra okazja na odniesienie zwycięstwa, i chociaż połowiczne wygrzebanie się z marazmu. Komu uda się lepiej ta sztuka? Jedno jest pewne, na pewno nie będzie to nudne widowisko. Obie ekipy szaleją naprawdę wiele bramek. Liczymy, że teraz będzie podobnie. Początek meczu: Schalke – Hoffeinheim, o godzinie 20:30. Spotkanie to będzie transmitowane w Eurosporcie 2.

zwycięstwo Schalke: 1,70___________remis:3,70___________zwycięstwo Hoffeinheim: 4,50

O tej samej godzinie zostanie rozegrany również pojedynek we francuskiej Ligue 1, w którym to Nicea zmierzy się Montpellierem. Na to interesujące spotkanie zapraszamy z kolei do Eleven Sports. Nicea, to jedna z rewelacji francuskiej Ligue 1. W zespole nie ma gwiazd, a jednak przez jakiś czas starał się on dotrzymywać kroku najlepszym, i nieźle mieszał w czołówce. W chwili obecnej, to w dalszym ciągu drużyna zajmująca wysokie miejsce w ligowej tabeli, ale już jednak ze sporą serią spotkań bez zwycięstwa. Czy zostanie ona przedłużona w meczu z rozkręcającymi się, i coraz lepiej poczynającymi sobie piłkarzami z Montpellieru? Goście po bardzo kiepskim początku sezonu, teraz nabrali wiatru w żagle, i coraz śmielej pną się na coraz wyższe miejsce w tabeli Ligue 1. Zostaną na chwile zastopowani w Nicei, czy jednak pójdą w górę jeszcze bardziej? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Nicei: 2,25___________remis: 3,15___________zwycięstwo Montpellieru: 3,15

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania piątkowych meczów piłkarskich rozgrywanych w Europie. Nasza Pełna oferta kursowa na wszystkie pojedynki rozgrywane dzisiaj czeka już na Was w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *