Typujemy niedzielne mecze piłkarskie!

Piłkarska niedziela, to kolejna dobra okazja na grę w zakładach bukmacherskich, i wygranie jakiejś sumki. Czy spróbujcie swych sił razem z nami? Zapraszamy więc do naszej zapowiedzi najciekawszych niedzielnych spotkań piłkarskich!

Starcie Newcastle z Liverpoolem będzie można zobaczyć w Canal+ Sport 2. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 17:00. The Reds za kadencji trenera Jurgena Kloppa spisują się naprawdę dobrze. Wygląda na to, że skończyły się  czasy, kiedy Liverpool był raczej wyszydzaną niż szanowaną drużyną angielskiej Premier League. Jeśli nie zdarzy się nic nieoczekiwanego, to goście powinni zapisać na swym koncie kolejny triumf, który pozwoli im już bardzo poważnie zbliżyć się do czołówki tabeli. Nie chcemy oczywiście przedwcześnie skreślać szans Newcastle, jednak na chwilę obecną jest to zaledwie przeciętny zespół, by nie powiedzieć- słaby. No ale jeśli w dwóch ostatnich spotkaniach traci się osiem bramek, a strzela się tylko jedną…

zwycięstwo Newcastle: 5,00__________remis: 3,90__________zwycięstwo Liverpoolu: 1,60

Nieco później, bo o godzinie 20:30, zapraszamy Was do typowania pojedynku: Athletic Bilbao – Malaga. Obydwa zespoły są naprawdę mocne, jednak serwisy bukmacherskie, w tym także i Totolotek znacznie wyżej oceniają szanse na zwycięstwo gospodarzy. Malagi jednak absolutnie nie wolno przedwcześnie skreślać, jeśli potrafi się zremisować z Realem Madryt, będąc w tym meczu drużyną wyraźnie lepszą, to absolutnie nie można przekreślać jej szans z meczu z Baskami z Bilbao, zważywszy nawet na fakt, że goście tego meczu nie mają obecnie najlepszej passy spotkań. Spotkanie Athletic Bilbao z Malagą będzie można zobaczyć w Eleven.

zwycięstwo Athletic Bilbao: 1,45__________remis: 4,10__________zwycięstwo Malagi: 6,50

Na dobry koniec piłkarskiej niedzieli z Totolotkiem, zapraszamy jeszcze na wspólne typowanie spotkania francuskiej Ligue 1: St.Etienne – Rennes. Jego początek o godzinie 21:00. Niestety nie będzie mógł w nim wystąpić nasz Kamil Grosicki. Popularny Grosik odniósł kontuzję na treningu, która uniemożliwi mu występ w tym i nie wykluczone, że i w kilku następnych spotkaniach. Czy bez niego w składzie Rennes ma szansę na skuteczną walkę z naprawdę silnym zespołem Zielonych, którzy jak co roku celują w jak najwyższe miejsce w tabeli francuskiej Ligue 1? Spotkanie St.Etienne z Rennes będzie można oglądnąć na żywo w Eleven Sports.

zwycięstwo St.Etienne: 2,00___________remis: 3,10___________zwycięstwo Rennes: 3,80

Typujemy niedzielne mecze piłkarskie w Europie wspólnie z Totolotkiem S.A. Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę bukmacherską na wszystkie niedzielne mecze. Czeka już ona na Ciebie tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *