Typujemy Ligę Europejską

Spotkania Ligi Europy o godzinie 19:00 zapowiadają się całkiem ciekawie. Nie brakuje naprawdę interesujących spotkań. Co też więc też takiego pod kątem bukmacherskich czeka nas o tej godzinie?

Rozpoczynamy więc meczem Bordeaux z Rubinem Kazań. Gospodarze nie mają już szans na awans, gdyż koncertowo zdążyli je pogrzebać we wcześniejszych spotkaniach. Rubin natomiast jeszcze ciągle walczy, i potrzeba mu koniecznie zwycięstwa, a także porażki Sionu z Liverpoolem. Oba te rozstrzygnięcia wydają się możliwe do zrealizowania. Czy będzie jednak tak w istocie? Gospodarzom również powinno zależeć na tym, by godnie pożegnać się z fazą grupową Ligi Europejskiej. Godnie- a więc zwycięstwem. Czy zatem w spotkaniu Bordeaux z Rubinem Kazań mamy prawo oczekiwać piłkarskich emocji, a także tych bukmacherskich?

zwycięstwo Bordeaux: 2,70_________remis: 3,15_________zwycięstwo Rubina Kazań: 2,55

W tej samej grupie Sion spotka się z Liverpoolem. Gospodarze są o krok od awansu. Do tego celu potrzebny im jest zaledwie jeden punkt. Czy będą w stanie go wywalczyć w naprawdę mocnym, i odrodzonym Liverpoolem. The Reds w tym sezonie Ligi Europy są jeszcze bez porażki. Remisowali już jednak trzy razy. Teraz taki rezultat urządza jednych i drugich. Nie podejrzewamy oczywiście gry na remis, ale skoro satysfakcjonuje on jednych i drugich, i można go osiągnąć bez zbytniego przemęczania się, co jest ważne szczególnie dla piłkarzy Jurgena Kloppa, no to właściwie dlaczego by nie skorzystać z takiej okazji?

zwycięstwo Sionu: 3,50____________remis: 3,05____________zwycięstwo Liverpoolu: 2,15

I jeszcze Midtjylland, które powalczy z Brugią o awans. Przypomnijmy, że w tej samej grupie gra Legia Warszawa. O ile jednak Legia musi liczyć na piłkarski cud, o  tyle sytuacja Duńczyków i Belgów jest prosta. Zwycięzca z tego meczu zgarnia wszystko, czyli awansuje do 1/16 Ligi Europejskiej. Według ekspertów bukmacherskich, minimalnym fawoworytem do wygranej jest Club Brugge. Zadziorne Midtjylland jednak na pewno nie odpuści. A może jednak losy tego meczu ułożą się tak, że stworzy się szansa właśnie dla naszego zespołu?

zwycięstwo Midtjylland: 2,70_________remis: 3,30_________zwycięstwo Club Brugge: 2,45

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania spotkań Ligi Europejskiej. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą kompletną ofertę na wspomniane rozgrywki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *