Typujemy Champions League, spotkania w grupach C i D!

W Lidze Mistrzów w grupach C i D już wszystko jasne. To znaczy wiadomo, które zespoły zapewniły sobie awans do fazy pucharowej tych rozgrywek, jednak ciągle nie wiadomo, kto zajmie w tych grupach pierwsze miejsca!

W grupie C- Galatasaray powalczy więc z FC Astaną o prawo gry w Lidze Europejskiej. Na razie to Turcy są bliżej realizacji tego celu, ale nie skreślalibyśmy tak szybko szans skromniutkiej Astany, której jednak potrzebne jest zwycięstwo. Czy będzie je potrafiła osiągnąć na gorącej tureckiej ziemi? Jeśli nie przegrało się meczu u siebie, a w przypadku starcia z Benfiką, można było pokusić się nawet o zwycięstwo, to dlaczego nie można by było przynajmniej spróbować zrobić to samo w pojedynku z o wiele bardziej doświadczonym, ale jednak nienajlepiej radzącym sobie ostatnio Galatasaray?

zwycięstwo Galatasaray: 1,50__________remis: 4,05__________zwycięstwo FC Astany: 5,75

Drugi mecz tej grupy, to już starcie wagi ciężkiej! Mecz Benfiki Lizbona z Atletico Madryt decyduje o tym, która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie, a więc w losowaniu 1/8 uniknie takich drużyn jak Barcelona, Real (Atletico nie może ich wylosować) Bayern. Wbrew pozorom jest to więc naprawdę ważny mecz. Los Colchoneros przegrali pierwszy mecz z Benfiką, i to na własnym stadionie, więc teraz będzie jeszcze bardziej zależeć im na osiągnięciu dobrego wyniku? Czy uda im się ta sztuka? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Benfiki Lizbona: 3,40______remis: 3,00______zwycięstwo Atletico Madryt: 2,20

W grupie D również ostra walka o pierwsze miejsce w grupie. Stoczą ją Manchester City i Juventus. Mamy na myśli oczywiście korespondencyjny pojedynek tych zespołów, gdyż The Citizens grają z Borussią Moenchengladbach. Zdaniem bukmacherów- o wiele większe szanse na triumf w tym spotkaniu ma oczywiście Manchester City. Wydaje się, ze zespół gospodarzy mimo lekkiego załamania formy, ma w ręku wszystkie atuty, które pozwolą mu dziś triumfować. Czy takiego samego zdania są nasi typerzy? Jakie zdarzenia z tego spotkania umieścili na swych kuponach bukmacherskich?

zwycięstwo Manchesteru City:1,65_remis:4,05_zwycięstwo Borussi Moenchengladbach:4,40

Na razie jednak pierwsze miejsce w grupie D zajmuje Juventus, który zagra na wyjeździe z Sevillą. Zespół Grzegorza Krychowika dobrze wystartował w tej edycji Ligi Mistrzów, ale potem przytrafiły się cztery porażki z rzędu, i wylądował na ostatnim miejscu w tabeli, z nikłymi szansami nawet na grę w Lidze Europy. Aby zachować szansę na występy w niej na wiosnę, koniecznie trzeba pokonać Juventus, i liczyć, że Borussia nie zdoła urwać punktów Manchesterowi City? Tylko czy którykolwiek punkt tego „planu” jest możliwy do wykonania?

zwycięstwo Sevilli: 2,40_________remis: 3,15_________zwycięstwo Juventusu Turyn: 2,90

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów Champions League! Kliknij w tym miejscu, i sprawdź ofertę, którą przygotowaliśmy dla Ciebie na wtorek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *