Turecka Super Liga w zakładach bukmacherskich!

W niedzielę gra turecka Superliga. Sprawdź ofertę bukmacherską Totolotka na wszystkie mecze rozgrywane w ten dzień.

Na dobry początek dnia, bo już o godzinie 13:00, Bursaspor zmierzy się z Mersin Idman Yurdu. Silniejszą, bardziej znaną, i utatuowaną drużyną w tej rywalizacji jest oczywiście Bursaspor. Każdy inny wynik niż zwycięstwo piłkarzy gospodarzy będzie więc tutaj sporą niespodzianką. Czy zdaniem naszych typerów taka ma prawo się zdarzyć? Dlaczego nie, skoro jednak Bursaspor ma obecnie naprawdę beznadziejną serię spotkań, popartą pięcioma porażkami z rzędu. Idman Yurdu jest niżej w tabeli, jednak patrząc na ich wyniki, nie są one tak sromotne jak jego dzisiejszego rywala.

zwycięstwo Bursasporu: 1,40______remis: 4,25______zwycięstwo Mersin Idman Yurdu: 6,50

Teraz już godzina 15:00, i spotkanie: Kayserispor – Galatasaray. To ewidentnie nie jest najlepszy sezon dla Galaty. Drużyna ze Stambułu ma już ogromną ilość punktów stary do liderującego Besiktasu. O Mistrzostwie Turcji można już chyba raczej zapomnieć, jednak wydaje się, że wygrana w spotkaniu z solidnym mino wszystko Kayserisporem jest jak najbardziej możliwa do zrealizowania. Czy właśnie tak będzie, i drużyna gości odniesie dziś zwycięstwo? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Kayserisporu: 2,85________remis: 3,25________zwycięstwo Galatasaray: 2,25

Pół godziny później, a więc o 15:30 zagrają ze sobą Akhisar i Osmanlispor. Drużyny te dzieli w tabeli Superligi aż dziesięć oczek. Sporo, zważywszy na fakt, iż rozegrano dopiero siedemnaście kolejek ligowych, i to, że wspomniane zespoły dysponują raczej podobnym potencjałem i umiejętnościami piłkarskimi. Akhisaru walczy w tym momencie nawet o europejskie puchary, Osmanlispor raczej tylko o utrzymanie w lidze. Która drużyna będzie bliższa realizacji swego celu po tym spotkaniu?

zwycięstwo Akhisaru: 2,35_________remis: 3,10_________zwycięstwo Osmanlisporu: 2,85

Granie w tureckiej Superlidze kończymy wieczornym meczem Besiktasu z Konyasporem. Jego początek o godzinie 18:00. Tu sprawa jest raczej prosta. Besiktas zmierza pewnym krokiem po mistrzostwo Turcji. Konyaspor nie jest słabą drużyną, ale wątpliwe, by mógł się równać z mocarzem ze Stambułu. Jest to solidna drużyna, jednak bez gwiazd, i trudno przypuszczać, by zdołała coś ugrać z Besiktasem, w którym aż się od nich roi, żeby wspomnieć w tym miejscu choćby o Mario Gomezie czy Ricardo Quarezmie. Czy ci znakomici gracze powiodą dziś drużynę gospodarzy do pewnego zwycięstwa?

zwycięstwo Besiktasu: 1,35__________remis: 4,35__________zwycięstwo Konyasporu: 7,00

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. Was zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań ligi tureckiej. Nasza atrakcyjna oferta na wspomniane mecze czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *