Tauron Basket Liga w Totolotku!

Po świętach zapraszamy do typowania trzech spotkań polskiej Tauron Basket Ligi. Jak prezentują się one wszystkie, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Niedzielną rywalizację w Tauron Basket Lidze rozpoczynamy starciem Anwilu Włocławek z Treflem Sopot. Jego rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 16:00. Anwil to od lat czołowa drużyna koszykarska w Polsce, ale wydaje się, że lata świetności ma już raczej za sobą, i trudno im będzie do nich nawiązać. W tej chwili to solidny ale jednak przeciętniak TBL. Nie mniej wydaje się, że jeśli gospodarze rozegrają ten mecz na swoim optymalnym poziomie, to nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem Trefla Sopot. Czy właśnie tak będzie, i Anwil pokaże Treflowi jego miejsce w szeregu?

zwycięstwo Anwilu Włocławek: 1,08_____remis: 23,00_____zwycięstwo Trefla Sopot: 7,25

O już o godzinie 18:00 Stal Ostrów Wielkopolski rozpocznie swoją rywalizację z Siarką Tarnobrzeg. Rywalizacja ciekawa, gdyż oba zespoły pomimo tego, iż zajmują relatywnie niskie miejsce w tabeli, wciąż mają jeszcze prawo marzyć o fazie play-off. By jednak te marzenia mogły się stać realne, potrzebne jest koniecznie zwycięstwo w najbliższym spotkaniu, a więc właśnie w tym. Która drużyna ma na to większe szanse? Według serwisów bukmacherskich, jest nią Ostrów Wielkopolski. Ale jak będzie w istocie? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Stali Ostrów Wielkopolski: 1,30_remis: 13,25_zwycięstwo Siarki Tarnobrzeg: 3,75

Na koniec czekają nas Derby Pomorza. W Tauron Basket Lidze jest kilka zespołów w samej północy Polski, więc i takie derby są grane relatywnie często. W niedzielę przyjdzie z sobą stanąć w szranki Asseco Gdyni i Wilkom Morskim Szczecin. Faworytem do wygranej w tym meczu są gospodarze, ale Wilki Morskie odniosły ostatnio trzy zwycięstwa z rzędu, czym na pewno zwietrzyły swoją szansę na awans do czołowej ósemki, a więc na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Który zespół wyjdzie więc zwycięsko z tego niewątpliwie ciekawie zapowiadającego się meczu? Spotkanie Asseco Gdynia z Wilkami Morskimi Szczecin rozpocznie się o godzinie 20:00.

zwycięstwo Asseco Gdynia: 1,45_remis: 11,75_zwycięstwo Wilków Morskich Szczecin: 2,85

Zapraszamy do wspólnego typowania rezultatów spotkań polskiej Tauron Basket Ligi! Pełna oferta bukmacherska Totolotka S.A. na wspomniane mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *