Środowe mecze Pucharu Włoch

W środę powinno być interesująco we Włoszech, gdzie to zostaną rozegrane mecze 1/8 piłkarskiego Pucharu Włoch. Kto z kim zmierzy się w ten dzień, i jakie zdanie na temat poszczególnych pojedynków mają dla nas eksperci Totolotka S.A.?

Najwcześniej, bo już o godzinie 14:30 rozpocznie się mecz: AS Roma – Spezia. Chyba nie istnieje żadna racjonalna przesłanka, dająca jakiekolwiek szanse na zwycięstwo zespołowi gości. Spezia to zupełny przeciętniak włoskiej Serie B. Drużyna, która owszem zdobyła siedem punktów w trzech ostatnich kolejkach, ale daje to jej ledwie 11 miejsce w lidze. A gdyby nie te punkty, okupowała by właśnie strefę spadkową, z której właśnie niedawno się wydostała. Natomiast sylwetki Romy chyba nie ma sensu szerzej przedstawiać. To rozgrywki pucharowe, a w nich często zdarzają sie niespodzianki. Czy jednak ma prawo przydarzyć się dziś taka w Rzymie?

zwycięstwo AS Romy: 1,35_____________remis: 4,50_____________zwycięstwo Spezii: 6,75

W drugim meczu dzisiejszym meczu Pucharu Włoch- Fiorentina zmierzy się z Capri. Będzie to więc pojedynek rodem z Serie A, jednak wielu fachowców ma poważne wątpliwości, czy goście faktycznie przystają do tych rozgrywek. Fiorentina walczy natomiast nawet o miejsce gwarantujące udział w Champions League, a nawet o mistrza kraju. A jeśli dodatkowo wyjdzie jej w pucharach, to będzie należało z tego faktu tylko i wyłącznie cieszyć. Czy więc Capri ma prawo myśleć o sprawieniu sensacji, za jaką z pewnością zostałaby uznana porażka zespołu naszego Kuby Błaszczykowskiego? Przekonamy się o tym już niebawem! Początek rywalizacji Fiorentiny z Capri zaplanowano na godzinę 16:30.

zwycięstwo Fiorentiny: 1,30____________remis: 4,45____________zwycięstwo Capri: 8,00

Teraz już godzina 19:00, i mecz: Napoli – Hellas Verona. O ile zespół z Werony jest nieco silniejszy od wspomnianego już wcześniej Capri, o tyle zdaniem ekspertów z dziedziny zakładów bukmacherskich- triumf tej drużyny w meczu z Napoli, byłby jeszcze większą sensacją niż wygrana zespołu Kamila Wilczka. Czy według naszych typerów, ma taka prawo się zdarzyć? Napoli to w tym sezonie drużyna wybitnie pucharowa, o czym przekonała się miedzy innymi nasza Legia Warszawa, która doznała dwóch z nimi dwóch sromotnych porażek. Czy o tym fakcie zdoła się przekonać również Hellas Verona? Jakie zdarzenia z tego spotkania umieścili nasi szacowni typerzy na swych kuponach bukmacherskich?

zwycięstwo Napoli: 1,18_________remis: 5,75_________zwycięstwo Hellasu Verona: 11,50

Torino w 1/16 finału Pucharu Włoch nie miało żadnych problemów z pokonaniem drugoligowej Ceseny. Wygrali gładko aż cztery do jednego. Kolejny przeciwnik Byków jest już jednak rywal z najwyższej półki, bo broniący tytułu Juventus Turyn, który wystąpi w 1/8 już z automatu. Pojedynek odbędzie się na stadionie Starej Damy, toteż Kamilowi Glikowi i spółce niezwykle trudno będzie przejść do ćwierćfinału. Nie jest to jednak niemożliwe. Jak więc spisze się Torino w Derbowym meczu pucharowym z Juventusem? Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 20:45.

zwycięstwo Juventusu Turyn: 1,55_________remis: 3,55_________zwycięstwo Torino: 5,25

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rozgrywek piłkarskiego Pucharu Włoch. Nasza pełna oferta na wszystkie dzisiejsze mecze czeka już na Ciebie tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *