Środowe mecze Ligi Mistrzów w Totolotku

To już ostatni wieczór z fazą grupową Ligi Mistrzów w tym sezonie. W grupach E i F może się wydarzyć jeszcze naprawdę wiele. Co prawda kwestia zajęcia pierwszych miejsc jest już jasna, jednak nadal kilka klubów ma jeszcze szansę na zajęcie miejsc numer dwa i trzy.

Wydaje się, że z wszystkich zespołów występujących w grupie E najmniejsze szanse na awans ma Bayer Leverkusen. Aptekarze, nie dość, że mają gorszy stosunek bramkowy niż ich główny przeciwnik w walce do awansu, a więc AS Roma, to jeszcze czeka ich o wiele trudniejszy mecz, bo z FC Barceloną. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Blaugrany, będzie w tym spotkaniu naprawdę sporą niespodzianką. Czy według naszych typujących, taka ma prawo się zdarzyć?

zwycięstwo Bayeru Leverkusen: 3,40______remis: 3,65______zwycięstwo FC Barcelony: 1,95

O wiele łatwiejsze zadanie ma dziś wspomniana już Roma. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że w pierwszym meczu między tymi zespołami, BATE potrafiło wygrać Romę, co było wtedy naprawdę sporą niespodzianką. W rewanżu w Rzymie na pewno nie będzie już jednak tak łatwo. Romie do awansu wystarczy nawet remis, bo przecież trudno zakładać, że Bayer będzie potrafił zdobyć jakieś punkty z Barceloną, jak również to, że z BATE przytrafi się im druga wpadka z rzędu.

zwycięstwo AS Romy: 1,30_________remis: 5,25_________zwycięstwo BATE Borysov: 8,50

Czy Dinamo Zagrzeb po sromotnej porażce w pierwszym meczu z Bayernem Monachium, ma szansę na skuteczny rewanż? Z wszelkich względów jest to naprawdę bardzo wątpliwe. Tym bardziej, że Bawarczycy są świeżo po porażce w Bundeslidze, i za wszelką cenę będą chcieli się zrehabilitować. Robert Lewandowski od jakiegoś czasu nie strzelił już bramki, więc może akurat w tym meczu się przełamie? Jeśli oczywiście Pep Guardiola wstawi naszego rodaka do pierwszego składu, bo skoro goście mają już awans z pierwszego miejsca, to niekoniecznie zagra w tym meczu w wyjściowym garniturze. Nikt nie ma jednak wątpliwości, że Bayern da radę wygrać z Dinamem nawet w rezerwowym zestawieniu.

zwycięstwo Dinama Zagrzeb: 8,75___remis: 5,00___zwycięstwo Bayernu Monachium: 1,30

W drugim meczu grupy F, Olympiakos Pireus spotka się z Arsenalem Londyn. Jest to jedno z ciekawszych meczów Champions League rozgrywanych we środę. Kanonierzy tracą do zespołu gospodarzy trzy punkty, jednak ich awans do fazy pucharowej w dalszym ciągu jest możliwy. By tak się stało, trzeba jednak pokonać Olympiakos. Tylko zwycięstwo różnicą dwóch lub więcej bramek da im awans do fazy play off. Gospodarze jednak na pewno się nie podłożą, i również powalczą o wygraną.

zwycięstwo Olympiakosu Pireus: 3,45____remis: 3,55____zwycięstwo Arsenalu Londyn: 1,95

Typujemy spotkania piłkarskiej Ligi Mistrzów wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza pełna oferta na wszystkie środowe pojedynki czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *