Puchar Polski w Totolotku!

W środę w polskiej piłce nożnej nie tylko zaległości ligowe. W ten dzień zostanie również rozegrane rewanżowe spotkanie ćwierćfinału Pucharu Polski, w którym zmierzą się z sobą Śląsk Wrocław i Zawisza Bydgoszcz.

Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 18:00. Do pierwszego spotkania Zawiszy Bydgoszcz ze Śląskiem Wrocław doszło dwudziestego siódmego października. Wówczas ten mecz zakończył się bezbramkowym remisem, który szanse na awans daje zarówno jednej, jak i drugiej drużynie. Tamto spotkanie rozegrane zostało w Bydgoszczy – teraz czas na rewanż we Wrocławiu. Śląsk teoretycznie ma większą szansę na zwycięstwo w tym meczu, jak i sam awans, przynamniej według ekspertów Totolotka. Przypomnijmy jednak, że w Ekstraklasie spisuje się naprawdę fatalnie. Zmiana trenera dała co prawda zwycięstwo w ostatniej ligowej kolejce z Górnikiem Łęczna, jednak w tej chwili i tak pozycja zajmowana przez Wrocławian (15) nie wydaje się zbyt optymistycznym prognostykiem na przyszłość. Śląsk będzie chciał się skupić raczej na Ekstraklasie. Niewykluczone, że właśnie kosztem Pucharu Polski właśnie. Czy to będzie więc stanowić szansę dla grającego w kratkę, ale jednak dosyć przyzwoicie Zawiszy? Tym bardziej, że gościom wystarczy strzelić tylko jedną bramkę, a wtedy sytuacja Śląska zrobi się naprawdę nie do pozazdroszczenia. Mecz Śląska Wrocław z Zawiszą Bydgoszcz będzie można obejrzeć w Polsacie Sport.

zwycięstwo Śląska Wrocław: 1,80_____remis: 3,35_____zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 4,30

Typujemy rozgrywki piłkarskiego Pucharu Polski wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą ofertę na mecz Śląska z Zawiszą, oraz wszystkie pozostałe spotkania PP!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *