Niedzielne mecze piłkarskie w Europie

Niedziele mecze piłkarskie zapowiadają się naprawdę ciekawie! Najbardziej interesująco będzie w Hiszpanii i we Włoszech, i to właśnie meczami w tych ligach się zajmiemy. Co więc interesującego wydarzy się w spotkaniach wspomnianych lig?

Zarówno Atletico Madryt jak i Athletic Bilbao wyszły ze swoich grup, odpowiednio w Lidze Mistrzów (Atletico), i w Lidze Europejskiej, i to z pierwszych miejsc. Oba kluby czekał jednak naprawdę ciężki bój w ostatniej kolejce swoich rywalizacji. Jedni i drudzy mieli oczywiście kilka dni na odpoczynek i regenerację, ale może się tak zdarzyć, że mimo wszystko nie wszyscy zawodnicy doszli jeszcze do pełni sprawności. Który zespół będzie potrafił wykrzesać więc więcej sił, i odnieść zwycięstwo w bezpośrednim meczu? Będziemy mieli okazję przekonamy się o tym już niebawem! Rywalizacja Atletico Madryt z Athletic Bilbao rozpocznie się o godzinie 18:15. Mecz ten będzie transmitowany w Eleven Sports!

zwycięstwo Atletico Madryt: 1,60______remis: 3,60______zwycięstwo Athletic Bilbao: 6,00

Czy Królewscy wracają na właściwe tory? Po kiepskich występach Real Madryt w ostatnim spotkaniu Champions League rozgromił szwedzkie Malmo FF aż 8:0. Być może właśnie to był to impuls potrzebny tej drużynie do przełamania swojej nienajlepszej dyspozycji. Pod wodzą nowego trenera- Rafy Beniteza, Królewscy jeszcze nie zagrali tak dobrego meczu jak z Malmo. Nachodzący pojedynek z bardzo solidnym przecież Villarealem pokaże czy drużyna wreszcie odpaliła, i będzie mogła zagrozić jeszcze w tym sezonie Barcelonie. Nie chcemy też odbierać szans piłkarzom Żółtej Łodzi Podwodnej, ale podrażnionego Realowi chyba lepiej nie wchodzić w drogę. Kto więc zwycięży w tym naprawdę interesująco zapowiadającym się meczu La Liga? Będzie on transmitowany w  Eleven. Jego początek o godzinie 20:30.

zwycięstwo Villarealu: 4,45_________remis: 4,05_________zwycięstwo Realu Madryt: 1,65

Teraz włoska Serie A, w której to niezwykle ciekawie zapowiada się rywalizacja Napoli z Romą. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie go można zobaczyć w Eleven. Czy ktoś jest w stanie zatrzymać rozpędzone Napoli? Jeśli nie gra się pierwszym składem, a mimo to w Lidze Europy w meczach u siebie, za każdym razem potrafi się zdobyć pięć bramek, to trzeba być naprawę groźną drużyną. Będzie miała okazję przekonać się o tym Roma. Goście są wicemistrzem Włoch, wyszli z grupy w Lidze Mistrzów, jednak ich gra w ostatnim czasie absolutnie nie zachwyca. A gdyby nie Wojciech Szczęsny, to było by jeszcze gorzej. Czy więc Roma będzie potrafiła się zmobilizować, i przeciwstawić się groźnemu Napoli? Spodziewamy się tutaj naprawdę emocjonującego widowiska. Czy rzeczywiście tak będzie?

zwycięstwo Napoli: 1,60____________remis: 3,95____________zwycięstwo AS Romy: 5,25

Drugi niedzielny hit włoskiej Serie A, to mecz: Juventus Turyn – Fiorentina! Obie drużyny również są po tygodniu z europejskimi pucharami. Lepiej wypadała w nich Fiorentina, która wygrała swój mecz. Natomiast Stara Dama przepadła w Sevilli, i mimo wyjścia z grupy, są rozczarowani wynikiem z Hiszpanami, i na pewno będą chcieli się zrehabilitować. W jaki sposób najlepiej to zrobić? Oczywiście odnosząc zwycięstwo w najbliższym ligowym spotkaniu! Czy właśnie tak będzie? Spotkanie Juventusu z Fiorentiną będzie transmitowane w Eleven Sports. Zapraszamy na nie od godziny 20:45.

zwycięstwo Juventusu: 1,60__________remis: 3,60__________zwycięstwo Fiorentiny: 5,25

Zapraszamy do wspólnego typowania niedzielnych meczów piłkarskich w ligach europejskich. Atrakcyjną ofertę Totolotka S.A. na wszystkie z nich można znaleźć już teraz tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *