Liga angielska w zakładach bukmacherskich

Granie w angielskiej Premier League w 2015 roku zakończy dzisiejszy pojedynek Sunderlandu z Liverpoolem. Co o tym spotkaniu sądzą eksperci Totolotka, i jakie kursy przygotowali dla nas na poszczególnie możliwe w nim rozstrzygnięcia?

Kilka dni temu w hicie świątecznego Boxing Day, górą byli zawodnicy Liverpoolu. Piłkarze trenera Jurgena Kloppa pokonali jeden do zera na swoim stadnionie na Anfield dotychczasowego lidera Premier League- Leicester City, i pną się w górę tabeli. Na razie idzie im to bardzo opornie, gdyż zajmują dopiero dziesiątą lokatę. Ewentualne zwycięstwo z Sunderlandem sprawi jednak, że przesuną się nawet na pozycję numer 6, spychając z niej Manchester United. Czy więc The Reds będą w stanie wygrać kolejny mecz? Orły na pewno nie zamierzają im ułatwiać tego zadania. A jeśli Benteke będzie marnował sytuacje, tak jak w doliczonym czasie spotkania ze wspomnianym Lester, to może być w tym pojedynku zupełnie różnie… Niemniej to właśnie Liverpool zdaniem bukmacherów ma większe szanse na zdobycie trzech punktów w tym pojedynku. Jak więc zakończy się dzisiejszy mecz Sunderlandu z Liverpoolem? Jego początek o godzinie 20:45. Starcie to będzie transmitowane w Canal+ Sport.

zwycięstwo Sunderlandu: 5,00_________remis: 3,65_________zwycięstwo Liverpoolu: 1,65

Typujemy dzisiejszy pojedynek Sunderlandu z Liverpoolem wspólnie z Totolotkiem. Przekonaj się o naszej atrakcyjnej ofercie na to spotkanie. Czeka już ona na Ciebie w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *