Grany poniedziałek w Totolotku

Dziś w najwyższych klasach rozgrywkowych w najsilniejszych ligach Europy czekają nas dwa mecze. Jak mają one oczami naszych ekspertów?

I tak o godzinie 20:30 zapraszamy na mecz: Espanyol – Levante. Będzie on transmitowany w Eleven. W tygodniu te drużyny miały okazję mierzyć się z sobą w Pucharze Hiszpanii. Padł wtedy rezultat 1:1, a obydwie bramki padły w drugiej połowie gry. Czy teraz będzie podobnie, i czeka nas kolejny mecz na remis? Należy jednak zwrócić uwagę na to, że obydwie ekipy nie wystąpiły w swoich najsilniejszych składach, oszczędzając się właśnie na ligę. Czy jednak będą się w stanie czymś jeszcze zaskoczyć, i przez te kilka dni zdołały wymyślić jakieś nowe rozwiązania taktyczne? Zdaniem bukmacherów, faworytami do zwycięstwa w tym pojedynku jest drużyna Espanyolu. A Waszym zdaniem?

zwycięstwo Espanyolu: 1,95___________remis: 3,20___________zwycięstwo Levante: 3,95

Kto by się spodziewał, że taki przeciętny zespół jak Crystal Palace włączy się do rywalizacji o puchary w angielskiej Premier League? A jednak! Orły mają naprawdę sporą szansę przynamniej na top 7, a więc na występy co najmniej w Lidze Europejskiej. Zakwalifikowanie się do tych rozgrywek jest za to celem minimum Evertonu. The Tooffes bardzo chcieli by zagrać jednak w Champions League. Na razie do tego naprawdę daleka droga, jednak triumf z zespołem walczącym o podobne cele, na pewno przybliżyłby ich do tego osiągnięcia. Czy im się to uda? Przekonamy się o tym już niebawem. Spotkanie Evertonu z Crystal Palace rozpocznie się o godzinie 21:00. Będzie je można zobaczyć w Canal+ Sport.

zwycięstwo Evertonu: 2,00_________remis: 3,40_________zwycięstwo Crystal Palace: 3,55

Typujemy poniedziałkowe mecze piłkarskie wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą ofertę, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie na  ten dzień!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *