Grany piątek w polskiej Ekstraklasie

To już ostatnia kolejka polskiej Ekstraklasy przed przerwą zimową. Dojdzie w niej do interesujących spotkań, a pierwsze z nich już w piątek. Co też ciekawego pod względem zakładów bukmacherskich czeka nas w ten dzień?

Rozpoczynamy więc starciem Zagłębia Lubin z Górnikiem Zabrze. Jego początek o godzinie 18:00. Górnicy w końcu odbili się od ligowego dna. To znaczy, nadal zajmują ostatnią pozycję w tabeli, ale dziewięć punktów w pięciu ostatnich meczach, i brak porażki w tych pojedynkach, zdają się być całkiem niezłym prognostykiem na przyszłość. Szkoda dla Zabrzan, że kończy się już runda jesienna. Natomiast Zagłębie gra bardzo w kratkę. To dość silna drużyna, ale wygrane przeplata porażkami. Czy spotkaniem z Górnikiem, Miedziowi będą potrafili przypieczętować swoją dość udaną rundę, i przezimować na pewnym miejscu w grupie mistrzowskiej? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Mecz Zagłębia z Górnikiem będzie transmitowany w Eurosporcie 2.

zwycięstwo Zagłębia Lubin: 1,75______remis: 3,40______zwycięstwo Górnika Zabrze: 4,50

W drugim piątkowym meczu Portowcy zagrają na wyjeździe z Wisłą Kraków, która jest w trakcie serii czterech kolejnych ligowych porażek. Biała Gwiazda bardzo szybko wypadła z najlepszej ósemki, w tej chwili dryfuje ku grupie spadkowej, i nic nie zapowiada rychłej poprawy. Nie pomaga sytuacja kadrowa drużyny, która pozostawia wiele do życzenia, nie pomaga zmiana na ławce trenerskiej… Czy w spotkaniu z Pogonią w końcu dojdzie do przełamania, i Wisła okaże się w końcu zwycięska? Nie będzie to łatwe zadanie, w końcu Portowcy to w tej chwili czołówka Ekstraklasy. Zespół, który walczy o miejsce na podium Ekstraklasy przez przerwą zimową. Takie rozwiązanie gwarantuje im jedynie zwycięstwo w dzisiejszym meczu. Czy tak właśnie będzie? Początek spotkania: Wisła Kraków – Pogoń Szczecin, o godzinie 20:30. Mecz ten będzie transmitowany w Canal+ Sport.

zwycięstwo Wisły Kraków: 2,30_______remis: 3,15_______zwycięstwo Pogoni Szczecin: 2,30

Typujemy polską T-Mobile Ekstraklasę razem wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza kompletna oferta bukmacherska na wszystkie piątkowe spotkania jest już dostępna tutaj! 

Komentarzy (21)

  1. PiotrT.

    Wisła-Pogoń padnie gol samobójczy ( kurs 10,00). I strzeli go pechowiec Głowacki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *