Grany piątek w ligach Europy

W piątkowych meczach piłkarskich w Europie nie zagrają być może giganci europejskiej sceny piłkarskiej, ale spotkania które nas czekają, z całą pewnością przedstawiają się ciekawie, także pod kątem zakładów bukmacherskich.

Wszystkie piątkowe mecze rozpoczną się o godzinie 20:30. W pierwszym z nich w niemieckiej Bundeslidze- Mainz zagra ze Stuttgartem. Stracie to będzie transmitowane na  żywo w Eurosporcie 2. Obydwa zespoły prezentują się zupełnie inaczej, niż tego od nich oczekiwano przed sezonem. Oba miały walczyć o miejsce w środku tabeli. Tymczasem Mainz bije się o czołowe lokaty w Bundeslidze, a Stuttgart plącze się w samym jej ogonie. A gdyby nie nasz Przemek Tytoń, to było by jeszcze gorzej. W tym meczu są możliwe dwa scenariusze. Albo Mainz ugruntuje swoją pozycję, i udowodni wszystkim, że na serio będzie się liczył w walce o europejskie puchary. Albo też zdoła jednak zwyciężyć Stuttgart, czym odbije się od ligowego dna. Jaki więc scenariusza będziemy świadkami w tym pojedynku? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Mainz: 2,05____________remis: 3,55____________zwycięstwo Stuttgartu: 3,15

Teraz już Eleven, w którym to będzie transmitowane spotkanie hiszpańskiej Primiera Division: Getafe – Real Sociedad. Zespoły te dzieli tabeli zaledwie jeden punkt. I w zasadzie nie było by to niczym złym, gdyby nie fakt, że obie te drużyny są ledwo ledwo nad strefą spadkową. Ewentualna wygrana pozwoli złapać chociaż na chwilę odrobinę luzu i komfortu psychicznego. Najsłabszym zespołom La Liga zdobycie sześciu punktów zajmuje naprawdę sporą ilość spotkań, a właśnie około taką ich ilość przewagi będzie miał nad nimi potencjalny zwycięzca tego meczu. Zdaniem bukmacherów- minimalnie większe szanse będzie miała na nie ekipa Getafe. A zdaniem naszych szacownych typerów?

zwycięstwo Getafe: 2,50__________remis: 3,05__________zwycięstwo Realu Sociedad: 2,85

Na koniec francuska Ligue 1, i pojedynek Rennes z Caen.  Do składu drużyny gospodarzy wraca już Kamil Grosicki. Czy najlepszy rezerwowy Europy- jak nazwał naszego rodaka trener Rennes- jeszcze raz będzie potrafił zrobić różnicę, i pomoże Rennes w zwycięstwie z rewelacyjną jak dotąd drużyną Caen? Goście doznali co prawda porażki swoim ostatnim ligowym meczu, ale w dalszym ciągu zajmują wysoką, bo trzecią pozycję w Ligue 1. Czy utrzymają ją również po meczu z Rennes? Na spotkanie Rennes z Cean zapraszamy do Eleven Sports. Jakie zdarzenia z tego meczu umieściliście na swych kuponach bukmacherskim?

zwycięstwo Rennes: 2,15_____________remis: 3,15____________zwycięstwo Caen: 3,45

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania piątkowych spotkań piłkarskich. Nasza pełna oferta kursowa na wszystkie mecze w tym dniu czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *