Grana sobota w europejskiej piłce nożnej

W sobotę czeka nas kolejna dawna europejskiego futbolu na najwyższych obrotach, i takiż samym najwyższym poziomie. Jakie więc ciekawe mecze zostaną rozegrane w ten dzień, i jak mają się one od strony zakładów bukmacherskich?

Rozpoczynamy więc godziną 15:00, o której to we włoskiej Serie A zmierzą się ze sobą Torino z  Romą. Pojedynek ten będzie transmitowany w Eleven Sports. Goście z Rzymu utrzymują się co prawda ciągle w czołówce ligi, jednak tylko jedno zwycięstwo w czterech ostatnich spotkaniach nie może dobrze świadczyć o poczynaniach tej ekipy. Co innego Torino, które ostatnio ostro zapunktowało, i zdecydowanie poszło w górę. Warto wspomnieć, że gospodarze nie stracili bramki w dwóch ostatnich ligowych meczach, za co pochwały należą się głównie naszemu Kamilowi Glikowi. Czy kapitan Byków poprowadzi ich do kolejnego zwycięstwa nad cenionym rywalem, lub chociaż będzie potrafił sprawić, że jego Torino nie przegra dzisiejszego starcia z Romą?

zwycięstwo Torino: 2,75____________remis: 3,05____________zwycięstwo AS Romy: 2,55

Już o godzinie 16:00 w angielskiej Premier League, Manchester United spotka się West Hamem. Dlaczego ten mecz jest aż tak interesujący? Przecież Czerwone Diabły są zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa, i każda ich strata punktów będzie naprawdę sporą niespodzianką! Ale czy na pewno…? Wystarczy tylko prześledzić wyniki Młotów, by dojść do wniosku, że wcale nie musi tak być! I tak oto West Ham pokonał już w tym sezonie Chelsea, Arsenal, Manchester City, czy Liverpool, a więc w komplecie całą czołówkę ligi angielskiej! Czy Czerwone Diabły staną się kolejną ich ofiarą? Na spotkanie Manchesteru United z West Hamem zapraszamy do Canal+ Sport 2.

zwycięstwo Manchesteru United: 1,40_____remis: 4,20_____zwycięstwo West Hamu: 7,50

Godzina 18:30 to już królestwo niemieckiej Bundesligi, i szlagier, za jaki z całą pewnością trzeba określić stracie Wolfsburga z Borussią Dortmund. Obydwa zespoły są w bardzo dobrej formie. Wolfsburg jest bliski wyjścia z wcale niełatwej grupy Champions League, i to z pierwszego miejsca. Borussia zapewniła sobie już to samo z tym, że w Lidze Europejskiej, i teraz może się skupić na walce w Bundeslidze. Zapowiada się naprawdę bardzo dobre spotkanie, ze sporą ilością bramek z obu stron. Kluczowe pytanie w tym meczu, może brzmieć- na ilu golach się to  skończy? Pojedynek Wofsburga z Borussią Dortmund będzie transmitowany oczywiście w Eurosporcie 2.

zwycięstwo Wolfsburga: 3,85______remis: 3,90______zwycięstwo Borussi Dortmund: 1,80

Na zakończenie spotkanie w hiszpańskiej Primiera Division: Valencia – Barcelona. Nietoperze potrafią grać z Blaugraną. W poprzednich latach potrafili wygrywać z nimi mecze, nawet na Camp Nou. Czy jednak obecna Valencia, czyli trawiona kryzysem, i mająca już nowego szkoleniowca, którym został totalny żółtodziób, którym jest Gary Neville, ma choćby cień szansy na uzyskanie dobrego rezultatu z prężną Blaugraną. Będziemy mieli okazję przekonać się o tym fakcie już niebawem! Spotkanie Valencii z Barceloną będzie transmitowane w Eleven. Jego początek o godzinie 20:30.

zwycięstwo Valencii: 8,00___________remis: 5,50___________zwycięstwo Barcelony: 1,30

To oczywiście nie wszystkie ciekawe pojedynki, jakie nas czekają. Ofertę bukmacherską na wszystkie z nich znajdziecie już teraz na stronie internetowej Totolotka. Kliknij tu, i przekonaj się sam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *