Francuska Ligue 1 w zakładach bukmacherskich!

Zapraszamy na środę z francuską Ligue 1. Dzisiejszego wieczora zostanie rozegranych kilka spotkań najwyższej klasy rozgrywkowej. Sprawdź je wszystkie! Jak prezentują się one w naszej zapowiedzi bukmacherskiej, i co na ich temat mają nam do powiedzenia eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Zapraszamy więc Was dziś do typowania aż sześciu spotkań Ligue 1. Dwa z nich będzie można zobaczyć w transmisji telewizyjnej, ale o tym później. Poniżej przedstawiamy wszystkie te pary, plus godzinę rozpoczęcia danego meczu, oraz kursy na poszczególne rezultaty w tych meczach, jakie można znaleźć w naszym serwisie. W środowy wieczór zmierzą się więc ze sobą:

Montpellier – Ajaccio (godzina 19:00)

zwycięstwo Montpellieru: 1,80___________remis: 3,30__________zwycięstwo Ajaccio: 4,45

Guingamp – Reims (19:00)

zwycięstwo Giungamp: 1,90____________remis: 3,25____________zwycięstwo Reims: 4,05

Bastia – Bordeaux (19:00)

zwycięstwo Bastii: 3,05____________remis: 3,05____________zwycięstwo Bordeaux: 2,40

Troyes – Tuluza (19:00)

zwycięstwo Troyes: 2,95_____________remis: 3,15_____________zwycięstwo Tuluzy: 2,35

Monaco – Caen (19:00)

zwycięstwo Monaco: 1,85_____________remis: 3,35_____________zwycięstwo Caen: 4,10

Lille – St.Etienne (21:00)

zwycięstwo Lille: 2,40_____________remis: 2,95_____________zwycięstwo St.Etienne: 3,10

Meczem dnia wydaje się pojedynek Lille z St.Eteinne. Będzie on transmitowany w Eleven Sports. Faworytem wydaje się zespół gospodarzy, jednak Lille poczyna sobie w tym sezonie Ligue 1 naprawdę słabo. Zajmuje miejsce spadkowe. Czy zdoła pokonać mocną ekipę Zielonych, i przesunie się dzięki temu w górę tabeli? Doczekamy się również transmisji w TV spotkania Monaco z Caen. Goście to jedna z największych rewelacji ligi francuskiej. Drużyna zajmuje drugie miejsce, ustępując tylko PSG. Potrafiła już zdobyć punkty z teoretycznie mocniejszymi od siebie zespołami, takimi jak Bordeaux czy Lyon. Czy podczas wyjazdu z Monaco również zapunktuje? Z pozostałych dzisiejszych starć ciekawie zapowiada się Montpellieru z Ajaccio czy Bastii z Bordeaux.

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania francuskiej Ligue 1. Kliknij, i sprawdź naszą pełną ofertę kursową na ligę francuską. Czeka ona na Ciebie tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *