Europa League, spotkania o godzinie 21:05

Liga Europejska gra również o godzinie 21:05. Wtedy to Lech Poznań zagra swój mecz z FC Basel. Oprócz spotkania Kolejorza, czeka nas kilka innych ciekawych spotkań, które można typować w Totolotku już teraz! Oto więc, jakie interesujące starcia odbędą się o tej godzinie!

Tottenham ma już pewny awans z grupy. Dla Monaco sprawa jest prosta. Tylko zwycięstwo pozwala im jeszcze marzyć o czymkolwiek. Może się jednak okazać, że i ono w konsekwencji na niewiele się zda. Nie było by tak, gdyby nie rewelacyjna postawa Anderlechtu Bruksela, który w poprzedniej kolejce zdołał pokonać Francuzów na ich własnym boisku. Czy więc AS Monaco weźmie przykład ze swojego ostatniego rywala, i również pokusi się o wygraną na White Hart Lane? Będzie to piekielnie trudne zadanie, gdyż Koguty raczej nie zwykły w tym sezonie przegrywać na własnym stadionie, nawet jeśli chodzi o spotkania rozgrywane w europejskich pucharach.

zwycięstwo Tottenhamu: 2,00_________remis: 3,35_________zwycięstwo AS Monaco: 3,55

Zarówno Partizan Belgrad jak i Augsburg mają jeszcze szansę  na awans z grupy do fazy pucharowej. O wiele trudniejsze zdanie czeka jednak zespół gości. Warunkiem dla Niemców jest zwycięstwo i to przekonujące. Partizan zajmuje drugie miejsce w grupie, ma trzy punkty przewagi nad swoim dzisiejszym rywalem, i awans da mu zdobycie minimum jednego oczka. Ciekawostką jest jednak to, że w meczach w grupie, w której rywalizują te zespoły, nie było jeszcze ani jednego remisu. Czy seria ta zostanie podtrzymana, po raz kolejny któryś zespół wzbogaci się tutaj o trzy oczka?

zwycięstwo Partizana Belgrad: 3,35_______remis: 3,55_______zwycięstwo Augsburga: 2,00

Zarówno St.Etienne jak i Lazio zapewniły sobie już awans. To spotkanie będzie wiec można rozegrać na większym luzie, a wiadomo, że w meczach bez presji można pokazać więcej lepszych zagrać, i przez to mecz może być po prostu ciekawszy. Czy właśnie na takie ciekawe i emocjonujące spotkanie, także pod kątem zakładów bukmacherskich mamy prawo liczyć we Francji? Przekonamy się o tym już niebawem! Może dobrym pomysłem na ten pojedynek byłby zakład na sporą liczbę bramek po jednej i po drugiej stornie? Czy obydwa zespoły uraczą nas właśnie tym?

zwycięstwo St.Etienne: 2,30__________remis: 3,20__________zwycięstwo Lazio Rzym: 3,05

Typujemy Ligę Europejską wspólnie z Totolotkiem S.A.! Sprawdź naszą pełną ofertę bukmacherską na wszystkie czwartkowe spotkania. Czeka już ona na Ciebie do typowania w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *