Copa del Rey w zakładach bukmacherskich

Zapraszamy do typowania środowych spotkań piłkarskiego Pucharu Hiszpanii, czyli słynnego Copa Del Rey. Serwis bukmacherski Totolotek S.A. przygotował ofertę kursową na każdy z dzisiejszych spotkań. Kto więc z kim zmierzy się w Pucharze Hiszpanii, i co na temat poszczególnych spotkań rozgrywanych dziś będą nam mieli do powiedzenia eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Rywalizację w Pucharze Hiszpanii rozpoczynamy dziś o godzinie 20:00. Czekają nas wtedy trzy mecze. Kolejne trzy zostaną rozegrane o godzinie 21:00. Przedstawiamy Wam wszystkie te pary, wraz z dokładną godziną  ich rozpoczęcia, oraz kursami na poszczególne rozstrzygnięcia w nich, jakie można znaleźć w Totolotku. Dzisiejszego wieczoru w Copa del Rey zmierzą się więc ze sobą:

Getafe – Rayo Vallecano (godzina 20:00)

zwycięstwo Getafe: 1,95__________remis: 3,30__________zwycięstwo Rayo Vallecano: 3,70

Athletic Bilbao – RB Linense (20:00)

zwycięstwo Athletic Bilbao: 1,12________remis: 7,50________zwycięstwo RB Linense: 19,00

Eibar – Ponferradina (20:00)

zwycięstwo Eibar: 1,65___________remis: 3,55___________zwycięstwo Ponferradiny: 5,25

Valencia – Barakaldo Cf (21:00)

zwycięstwo Valencii: 1,25__________remis: 5,25__________zwycięstwo Barakaldo Cf: 10,25

Malaga – Mirandes (21:00)

zwycięstwo Malagi: 1,60____________remis: 3,65____________zwycięstwo Mirandes: 5,25

Real Sociedad – Las Palmas (21:00)

zwycięstwo Realu Sociedad: 1,60________remis: 3,70________zwycięstwo Las Palmas: 5,50

Najciekawiej zapowiada się pojedynek dwóch drużyn z Primiera Division, a wiec Realu Sociedad z Las Palmas. Będzie ono transmitowane w Canal+ Sport. Według bukmacherów, to właśnie Sociedad jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym meczu, ale rezultat z pierwszego spotkania pomiędzy tymi drużynami (1:2) w lepszej sytuacji przed rewanżem stawia jednak zespół gości. Czy nękany problemami w lidze Sociedad, będzie w stanie przełamać swoją złą passę, i rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść? Nie powinna mieć z ty  problemu za to Valencia, Malaga, czy Athletic Bilbao. Eibar też raczej powinien pokonać dzisiaj Ponferradinę, ale sprawa awansu w tej parze (w pierwszym meczu Ponferradina wygrała 3:0), jest już raczej przesądzona. Czy jednak aby na pewno?

Typujemy piłkarski  Puchar Hiszpanii razem wspólnie z Totolotkiem S.A.. Przekonaj się sam o naszej naprawdę bogatej i atrakcyjnej ofercie na te rozgrywki już teraz. Czeka już ona na Ciebie tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *