Champions League w grupach G i H!

Ostatnie mecze w Lidze Mistrzów w grupach G i H zapowiadają się naprawdę ciekawie. Może się okazać między innymi, że z Champions League odpadnie wielka Chelsea Londyn. Jakie więc spotkania we wspomnianych grupach czekają nas w środę, i co do powiedzenia na ich temat mają eksperci Totolotka?

Dynamo Kijów ma jeszcze szansę na awans. Musi jednak pokonać z Maccabi Tel Aviv, i przy tym liczyć na korzystne rozstrzygnięcie w starciu Chelsea Londyn z FC Porto. Ze zwycięstwem ze słabiutkim Maccabi nie powinno być problemu. Zespół z Tel Avivu przegrywa wszystko równo, jest dostarczycielem punktów dla pozostałych zespołów z grupy G. Czy również i z Dynamem przydarzy im się druga porażka, i zakończy zmagania w tej grupie z zerowym dorobkiem punktowym?

zwycięstwo Dynama Kijów: 1,16_____remis: 6,75_____zwycięstwo Maccabi Tel Aviv: 15,50

Teraz już o wiele ciekawszy mecz grupy G, w zasadzie mecz dnia, bo tak z trzeba określić pojedynek Chelsea z Porto. W pierwszym meczu między tymi zespołami Porto pokonało The Blues. Czy drużyna Jose Mourinho będzie potrafiła wziąć skuteczny rewanż? Iker Casillas śrubuje kolejne rekordy z występów w Lidze Mistrzów. Czy w meczu ze słabą i bardzo podrażnioną Chelsea, która jednak jest faworytem, będzie potrafił po raz kolejny w karierze zachować czyste konto? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Z całą pewnością nie będzie to nudny mecz, także pod kątem zakładów bukmacherskich. Czy takiego samego zdania są nasi typerzy?

zwycięstwo Chelsea Londyn: 1,95_________remis: 3,25_________zwycięstwo FC Porto: 3,80

Lyon jest jednym z największych rozczarowań obecnego sezonu Ligi Mistrzów. Pierwszy raz w swojej historii występów w Europie może zakończyć swoje zmagania w fazie grupowej bez choćby jednego zwycięstwa. Natomiast Valencia ciągle jest w grze. Stoczy o niego korespondencyjny pojedynek z Gent. By mieć jednak szanse na awans, potrzebne jest zwycięstwo. W przypadku remisu, i nawet porażki Gentu z Zenitem, to właśnie Belgowie wychodzą z grupy. Wygrana z niewalczącym już o nic Lyonem jest więc warunkiem koniecznym. Gospodarze będą potrafili go zrealizować, czy może to jednak Lyon zaskoczy chociaż na samo zakończenie obecnych rozgrywek grupowych?

zwycięstwo Valencii: 1,45_____________remis: 4,35_____________zwycięstwo Lyonu: 6,50

Czy niepozorne, ale jednak bardzo ambitne Gent będzie potrafiło wyrzucić z Ligi Mistrzów Valencię? By tak się stało, wystarczy pokonać Zenit. Czy jednak Belgowie są jednak w stanie pokonać zespół, który jako jedyny w tej edycji Ligi Mistrzów potrafił wygrać wszystkie mecze? Awans zespołu gospodarzy teoretycznie jest o krok. Gent jest faworytem do zwycięstwa w tym meczu według serwisów bukmacherskich, jednak czy mocarny Zenit odpuści sobie ten pojedynek?

zwycięstwo Gent: 2,25_______remis: 3,25_______zwycięstwo Zenita Sankt Petersburg: 3,05

Zapraszamy do typowania wyników Champions League wspólnie Totolotkiem. Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą kursową. Kliknijcie w tym miejscu, i sprawdźcie ją koniecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *