Boxing Day w zakładach bukmacherskich!

Boxing Day, to nie tylko pojedynki rozgrywane o godzinie 16:00. Czeka nas jeszcze jeden wcześniejszy mecz, oraz dwa późniejsze. O jakich spotkaniach mowa, i co sądzą o nich eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Całą zabawę z angielską piłką rozpoczynamy o godzinie 13:45, kiedy to zostanie rozegrany mecz: Stoke City – Manchester United. Stracie Stoke City z Manchesterem United będzie transmitowane w Canal+ Sport. Czerwone Diabły są w potężnym kryzysie. To naprawdę niezrozumiałe dla klubu z takimi piłkarzami, który dodatkowo wydał grube miliony na transfery. To wszystko nie przynosi jednak spodziewanych efektów. Mówi się, że posada Luisa van Gaala wisi na włosku. Brak wygranej ze Stoke może być przysłowiowym gwoździem do trumny dla tego szkoleniowca. Czerwone Diabły są oczywiście faworytami do wygranej w tym meczu, ale wcale nie jest powiedziane, że przyjdzie im ona tak bardzo prosto, łatwo i przyjemnie. Stoke na pewno tanio skóry nie sprzeda. Liczymy tutaj na naprawdę dobry mecz.

zwycięstwo Stoke City: 3,25______remis: 3,05______zwycięstwo Manchesteru United: 2,25

Dwa pozostałe mecze,  o  których mowa w tym artykule, również będzie można zobaczyć w Canal+ Sport. Pierwszy z nich, to pojedynek Newcastle z Evertonem. Jego początek o godzinie 18:30. Tutaj sprawa wydaje się już nieco bardziej skomplikowana. Teoretycznie Everton ma wszystko, co potrzebne jest do wygranej- mocniejszy skład, niezłą passę spotkań wyjazdowych, aż w końcu bardzo skutecznego w tym sezonie Romelu Lukaku. Jednak czy to wszystko pozwoli The Toffes świętować dziś wygraną z bardzo ambitnym, i odrodzonym w ostatnich kolejkach Premier League- Newcastle? Doprawdy nie sposób przewidzieć rozstrzygnięcia tego meczu. Jakie więc ono będzie? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Newcastle: 3,15___________remis: 3,40___________zwycięstwo Evertonu: 2,15

I jeszcze na koniec dnia mecz Southamptonu z Arsenalem. Początek tego starcia zaplanowano na godzinę 20:45. Święci zaliczają słabszy sezon. Słabszy, jeśli spojrzymy na ich osiągnięcia w Premier League w dwóch ostatnich latach. Teraz jest znacznie gorzej, i jeśli zaraz nie poprawią swojej gry, to z zespołu walczącego o europejskie puchary, zostanie drużyna, która będzie musiała się bronić przed spadkiem, a i wcale nie jest powiedziane, że ta sztuka im się powiedzie. Obecną formę Southamptonu zweryfikuje dzisiaj Arsenal. Jakie zdarzenia z tego meczu umieścili nasi typerzy na swych kuponach bukmacherskich?

zwycięstwo Southamptonu: 3,45______remis: 3,35______zwycięstwo Arsenalu Londyn: 2,05

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do typowania rezultatów spotkań angielskiej Premier League. Nasza kompletna oferta kursowa na ligę angielską czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *