Angielska Premier League w zakładach bukmacherskich!

Liga angielska nie zwalania tempa i tym razem zaserwuje nam znów potężną dawkę spotkań Premier League. O pojedynku Manchesteru United z Chelsea Londyn piszemy w innym miejscu. A jakie jeszcze mecze czekają nas w poniedziałek, i co na ich temat mają nam do powiedzenia eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

I tak czeka nas dziś do typowania osiem spotkań Premier League. Siedem z nich, bez wspomnianego już starcia MU z Chelsea, piszemy w tym miejscu. A co jeszcze ciekawego nas dziś czeka? Poniżej przedstawiamy wszystkie dzisiejsze mecze, wraz z godziną ich rozpoczęcia, oraz kursami na poszczególne rozstrzygnięcia, jakie można znaleźć na stronie Totolotka. Dziś w Premier League spotkają się więc ze sobą:

Crystal Palace – Swansea (godzina 16:00)

zwycięstwo Crystal Palace: 2,05_________remis: 3,15_________zwycięstwo Swansea: 3,65

Everton – Stoke City (16:00)

zwycięstwo Evertonu: 1,85___________remis: 3,40___________zwycięstwo Stoke City: 4,00

Norwich – Aston Villa (16:00)

zwycięstwo Norwich: 1,95___________remis: 3,30___________zwycięstwo Aston Villi: 3,70

Watford – Tottenham (16:00)

zwycięstwo Watfordu: 3,55_________remis: 3,30_________zwycięstwo Tottenhamu: 2,00

West Brom – Newcastle (16:00)

zwycięstwo West Brom.: 2,10_________remis: 3,20_________zwycięstwo Newcastle: 3,50

Arsenal Londyn – Bournemouth (18:30)

zwycięstwo Arsenalu: 1,45_________remis: 4,40_________zwycięstwo Bournemouth: 6,50

West Ham – Southampton (18:30)

zwycięstwo West Hamu: 3,25________remis: 3,15________zwycięstwo Southamptonu: 2,20

Czy Everton pociągnie swoją dobrą serię spotkań, i osiągnie kolejne zwycięstwo, tym razem nad Stoke? Nie będzie to łatwe zadanie, wszakże goście też poczynają sobie ostatnio naprawdę nieźle. Taka sama uwaga tyczy się Tottenhamu, który jednak zagra dziś na wyjeździe. Przeciwnikiem Kogutów będzie Waftord. Ten mecz będzie można zobaczyć w Canal+ Sport. Natomiast w Canal+ Sport 2 będzie można zobaczyć stracie Arsenalu Londyn z Bournemouth. Czy Kanonierzy odbiją się od dna, i po srogiej porażce z Southamptonem będą potrafili wrócić na ścieżkę zwycięstw? Czy może znów ogromnym kunsztem bramkarskim wykaże się nasz Artur Boruc, i będziemy świadkami kolejnej niespodzianki?

Typujemy rezultaty poniedziałkowych spotkań ligi angielskiej wspólnie razem z Totolotkiem S.A.. Kliknij w tym miejscu i sprawdź naszą atrakcyjną ofertę na każdy z dzisiejszych pojedynków!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *