Typujemy sobotnie mecze I ligi!

Sobota, to dzień przeznaczony głównie na rozgrywanie spotkań międzynarodowych, czy to towarzyskich, czy kwalifikacyjnych do Mistrzostw Świata lub Europy. Jednak nie obejdzie się też bez meczów na naszym rodzimym poletku. Co prawda nie w Ekstraklasie, ale w Pierwszej Lidze, nie mniej też powinno być ciekawie. Kto więc zmierzy się z sobą dziś w rywalizacji na zapleczu Ekstraklasy, i co na ten temat mają nam do przekazania eksperci Totolotka, i jakie kursy przygotowali dla nas na poszczególne spotkania?

Pierwszy mecz w I Lidze rozpocznie się już o godzinie 13:00. Początek każdego kolejnego starcia w miarę upływu czasu. Wszystkich tych pojedynków będzie dziś rozgrywanych aż siedem. Przedstawiamy je wszystkie wraz z kursami na poszczególne rezultaty, jakie można znaleźć w naszym serwisie. Przez cały sobotni dzień w Pierwszej Lidze zmierzą się więc ze sobą:

Rozwój Katowice – Sandecja Nowy Sącz (godzina 13:00)

zwycięstwo Rozwoju Katowice: 2,50___remis: 3,15___zwycięstwo Sandecji Nowy Sącz: 2,70

Stomil Olsztyn – Miedź Legnica (15:00)

zwycięstwo Stomilu Olsztyn: 2,85______remis: 3,10______zwycięstwo Miedzi Legnica: 2,40

Zawisza Bydgoszcz – Zagłębie Sosnowiec (16:00)

zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 2,35___remis: 3,20___zwycięstwo Zagłębia Sosnowiec: 2,80

Olimpia Grudziądz – Wigry Suwałki (17:00)

zwycięstwo Olimpii Grudziądz: 2,15_____remis: 3,10_____zwycięstwo Wigier Suwałki: 3,35

Chojniczanka Chojnice – Pogoń Siedlce (17:00)

zwycięstwo Chojniczanki Chojnice: 1,95____remis: 3,25____zwyciętwo Pogoni Siedlce: 3,75

Dolcan Ząbki – MKS Kluczbork (17:00)

zwycięstwo Dolcanu Ząbki: 1,60_______remis: 3,75_______zwycięstwo MKS Kluczbork: 5,25

Bytovia Bytów – GKS Bełchatów (18:00)

zwycięstwo Bytovii Bytów: 2,00___remis: remis: 3,20___zwycięstwo GKS-u Bełchatów: 3,65

Najciekawiej zapowiada się mecz Stomilu Olsztyn z Miedzą Legnica. Nic więc dziwnego, że będzie on transmitowany w TV, konkretnie w Polsacie Sport News. Faworytem do zwycięstwa są Legniczanie, ale to Stomil jest wyżej w tabeli, i wydaje się, że w tym pojedynku może się zdarzyć dosłownie wszystko. Bardzo ciekawie powinno być też w spotkaniu Zawiszy Bydgoszcz z Zagłębia Sosnowiec. Również pojedynek Bytovii Bytów z GKS-em Bełchatów powinien nam dostarczyć spodziewanych emocji, także tych w aspekcie zakładów bukmacherskich. Jakie wydarzenia z tego meczu umieszą nasi typerzy na swych kuponach?

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania spotkań Pierwszej Ligi Polskiej. Kliknij w tym miejscu, i zobacz ofertę, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie na wszystkie mecze w tym dniu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *