Typujemy polską Plus Ligę mężczyzn!

Dzień Niepodległości to naprawdę ważna data w dziejach Polski. Nie mogło się jednak wtedy odbyć bez ważnych spotkań ligowych. Tym razem na pierwszy plan wybija się więc polska Plus Liga mężczyzn, czyli pojedynki siatkarskie. Jakie więc mecze w lidze siatkówki nas czekają, i jakie zdanie na ich temat mają dla nas eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.? Zapraszamy do naszej zapowiedzi bukmacherskiej!

I tak w środę w polskiej Plus Lidze Mężczyzn, czeka nas pięć spotkań. Wszystkie z nich można już typować w Totolotku. Poniżej przedstawiamy wszystkie te pary wraz z godziną rozpoczęcia danego meczu, oraz z wartościami kursów, jakie można znaleźć w naszym serwisie. W środę w polskiej Plus Lidze mężczyzn spotkają się więc ze sobą:

Bełchatów – Rzeszów (godzina 14:45)

zwycięstwo Bełchatowa: 1,70_____________________________zwycięstwo Rzeszowa: 2,05

Bydgoszcz – Kielce (17:00)

zwycięstwo Bydgoszczy: 1,45__________________________________zwycięstwo Kielc: 2,60

Kędzierzyn Koźle – Będzin (17:00)

zwycięstwo Kędzierzyna Koźla: 1,04__________________________zwycięstwo Będzina: 8,75

Częstochowa – Gdańsk (18:00)

zwycięstwo Częstochowy: 4,45_____________________________zwycięstwo Gdańska: 1,16

Jastrzębie – Bielsko-Biała (18:00)

zwycięstwo Jastrzębia: 1,18__________________________zwycięswtwo Bielska-Białej: 4,20

Najciekawiej zapowiada się najwcześniejsze spotkanie, a więc pojedynek Bełchatowa z Rzeszowem. Na razie obie drużyny dopiero się rozkręcają. Dotychczas pokonują swoich kolejnych przeciwników, jednak w ich grze widać duże rezerwy. Po dwóch kolejkach mają identyczny dorobek punktowy (6), a także setowy (6-1). Mimo tego, że rozgrywają swoje spotkania co kilka dni, w ostatnim tygodniu mocniej trenowały, by w środę na bezpośrednie starcie być w możliwie najwyższej formie. Wszystko po to by odnieść triumf w tym meczu na szczycie. Komu się to uda, i pozostawi swojego dzisiejszego rywala w tyle?

Typujemy rozgrywki polskiej Plus Ligi mężczyzn wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza pełna oferta na wspomniane rozgrywki czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *