Typujemy mecze polskich drużyn w Lidze Europy!

W czwartek swoje przedostatnie mecze grupowe w Lidze Europejskiej zagrają nasze- Lech Poznań, oraz Legia Warszawa. Z jakimi przeciwnikami przyjdzie im się  zmierzyć, i co na temat tych spotkań sądzą eksperci Totolotka?

Pierwszy walkę w Lidze Europy rozpocznie właśnie Lech Poznań. Wyjazdowy mecz Kolejorza z Belenenses rozpocznie się o godzinie 19:00. Nie ma co się oszukiwać- to właśnie przez Portugalię wiedze droga do awansu do fazy pucharowej Ligi Europejskiej. Dlatego każdy inny wynik niż zwycięstwo naszego zespołu będzie traktowany jako porażka, i właściwie koniec marzeń o grze na wiosnę w Europie. Łatwo nie będzie, gdyż Belenenses wyraźnie odzyskało rezon w ekstraklasie Portugalii. Ostatnie wyniki w fazie grupowej też wyglądają całkiem obiecująco, a więc to gospodarze będą faworytami do zwycięstwa w tym meczu. Lech jednak nie wybierze się tam tylko i wyłącznie by asystować. Kiedy te drużyny mierzyły się w Poznaniu, padł bezbramkowy remis po obustronnej słabej grze. Teraz ma być zupełnie inaczej. Mają padać bramki, które utorują jednemu lub drugiemu zespołowi drogę do awansu. Wierzymy, że tą drużyną będzie Kolejorz. A jakiego zdania są nasi typerzy? Mecz Belenenses z Lechem będzie transmitowany w Canal+ Sport.

zwycięstwo Belenenses: 2,50________remis: 3,10________zwycięstwo Lecha Poznań: 2,85

Już o godzinie 21:05 do gry wchodzi drugi nasz zespół, a więc Legia Warszawa. Wojskowym o swoje pierwsze zwycięstwo w fazie grupowej Ligi Europejskiej przyjdzie powalczyć z duńskim Midtjylland, z klubem, który już prawie zapewnił sobie awans z grupy. W piłce możnej oczywiście wszystko jest możliwe, ale czy zadanie pokonania dziś Midtjylland, a w ostatniej kolejce wygrana z Napoli, przy jednoczesnej porażce swojego dzisiejszego przeciwnika z Brugią jest możliwe? Ciężko nam to sobie wyobrazić, nie mniej dopóki piłka w grze… Trzeba przestać gadać, i po prostu pokonać dziś Duńczyków, by chociaż trochę poprawić humory i podnieść morale. Czy to możliwe? Zdaniem ekspertów Totolotka S.A. na pewno tak! A Waszym zdaniem? Pojedynek Legii Warszawa z Midtjylland będzie transmitowany w TVP 2 oraz w Eurosporcie!

zwycięstwo Legii Warszawa: 1,95________remis: 3,35________zwycięstwo Midtjylland: 3,65

Typujemy mecze polskich drużyn w Lidze Europejskiej. Kompletna oferta bukmacherska Totolotka S.A. na pojedynki Lecha Poznań i Legii Warszawa czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *