Typujemy mecz: Polska – Czechy!

Reprezentacji Polski przyjdzie rozegrać we wtorek swoje już kolejne w ostatnim czasie spotkanie towarzyskie. Przeciwnikami tym razem są Czechy. Jak prezentuje się ten pojedynek, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Na początek o ubytkach kadrowych obu zespołów. A więc: gwiazda naszej kadry, oraz Bayernu Monachium- Robert Lewandowski, jeden z najlepszych bramkarzy na świecie Petr Cech, czy bohater ostatniego pojedynku Sevilli z Realem Madryt- Grzegorz Krychowiak- to tylko kilku graczy, którzy nie wezmą udziału na w tym spotkaniu. Czy zatem będzie to nudny i pozbawiony emocji pojedynek? Ależ w żadnym wypadku! Spotkanie to będzie szansą dla dublerów. Czy udowodnią oni swoją przydatność dla kadry Adama Nawałki, i wywalczą miejsce w reprezentacji?

Obie reprezentacje w dobrym stylu zapewniły sobie awans do Euro 2016, i na pewno w równie dobrym chciałby by zamknąć ten rok. Który zespół ma na to większe szanse? Według serwisów bukmacherskich, jest to drużyna Biało-czerwonych, ale pamiętamy, że ostatnie spotkania towarzyskie nie zawsze układały się aż tak bardzo po naszej myśli. Jakim więc rezultatem zakończy się ten pojedynek we Wrocławiu? Wszyscy trzymamy oczywiście kciuki za zwycięstwo naszej reprezentacji! Spotkanie: Polska – Czechy, odbędzie się o godzinie 20:45. Będzie ono transmitowane w TVP Sport oraz w TVP 1.

zwycięstwo Polski: 2,15_____________remis: 3,10_____________zwycięstwo Czechów: 3,20

Typujemy pojedynek Polski z Czechami wspólnie razem z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza oferta bukmacherska na wspomniany mecz czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *