Typujemy mecz: Irlandia – Bośnia i Hercegowina!

Dziś czeka nas kolejne spotkanie barażowe do Mistrzostw Europy 2016. Tym razem w rewanżu zmierzą się Irlandia z Bośnią i Hercegowiną. Sprawdź ofertę bukmacherską Totolotka na ten pojedynek!

Spotkanie Irlandii z Bośnią i Hercegowiną będzie rewanżem piątkowego meczu, kiedy to padł remis 1:1. Dla Irlandii będzie to już czwarty występ w barażach, których stawką jest gra na Mistrzostwach Europy. To rekord w strefie europejskiej. Sęk jednak w tym, że tylko raz udało jej się wywalczyć awans. Jak będzie w Dublinie? Po pierwszym meczu Irlandczycy są na pewno w bardziej korzystnej sytuacji od swoich rywali, ale nie zapominajmy, że w składzie rywali występują tacy zawodnicy jak, Edin Dzeko, Miralem Pjanic czy Vedad Ibisevic, którzy jedną akcją są w stanie przechylić szalę zwycięstwa na korzyść swojej drużyny. Tego samego nie można powiedzieć o Irlandczykach. Oszem, to bardzo silna i waleczna reprezentacja, ale złożona przede wszystkich z rzemieślników, niż z dobrych technicznie piłkarzy. Rodzi się więc pytanie- jaki styl zwycięży dzisiaj w Dublinie? Waleczność, siła fizyczna, i nieustępliwość, do spółki z ogłuszającym dopingiem kibiców? Czy może jednak indywidualizm, i przebłysk geniuszu w ofensywie? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Początek starcia Irlandii z Bośnią i Hercegowiną dziś o godzinie 20:45. Spotkanie to będzie transmitowane w Polsacie Sport.

zwycięstwo Irlandii: 2,35_______remis: 2,95_______zwycięstwo Bośni i Hercegowiny: 3,10

Typujemy rozstrzygnięcia spotkań barażowych Mistrzostw Europy 2016 wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza atrakcyjna oferta na dzisiejszy pojedynek Irlandii z Bośnią i Hercegowiną czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *