Typujemy Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych!

W niedzielę dokończamy siódmą kolejkę  rozgrywek fazy grupowej Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Będzie Ciekawie, bo zagrają w niej między innymi nasze KS Vive Kielce, czy Veszprem. Jakie więc ciekawe spotkania czekają nas w niedzielę, i co do powiedzenia na ich temat będą mieli dla nas eksperci Totolotka?

I tak w niedzielę czeka nas więc pięć spotkań. Poniżej przedstawiamy je wszystkie, wraz z wartościami kursów poszczególnych zakładów na możliwe potencjalne w nich rozstrzygnięcia, jakie można znaleźć w naszym serwisie bukmacherskim, oraz z dokładną godziną ich rozpoczęcia. W niedzielnych spotkaniach Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych zmierzą się więc ze sobą:

Celje Pivovarna Lasko – MKB Veszprem KC (godzina 15:00)

zwycięstwo Celje Pivovarna Lasko: 5,00__remis: 11,00__zwycięstwo MKB Veszprem KC: 1,22

Montpellier HB – Rhein Neckar Loewen (15:00)

zwycięstwo Montpellier HB: 2,85___remis: 9,25___zwycięstwo Rhein Neckar Loewen: 1,55

HCM Baia Mare – Skjern (15:00)

zwycięstwo HCM Baia Mare: 2,50__________remis: 9,25__________zwycięstwo Skjern: 1,65

Elvrerum – Kadetten SH (16:15)

zwycięstwo Elvrerum: 3,20__________remis: 9,25__________zwycięstwo Kadetten SH: 1,45

KIF Kolding – KS Vive Kielce (16:50)

zwycięstwo KIF Kolding: 4,30________remis: 10,75________zwycięstwo KS Vive Kielce: 1,25

Dla kibiców oraz typerów z Polski najważniejszy jest oczywiście pojedynek Kolding z Vive Kielce. Naszej drużynie idzie w tym sezonie Ligi Mistrzów naprawdę ciężko. Vive powinno awansować do fazy pucharowej, ale będzie to awans zrodzony w bólach. Nie mniej, jeśli chcemy uniknąć dużej nerwówki, musimy po prostu rozstrzygnąć ten pojedynek na swoją korzyść. Czy to się uda? Przekonamy się o tym już niebawem. Transmisja z meczu: KIF Kolding – KS Vive Kielce, w Canal+ Sport. Z innych starć ciekawie zapowiada się pojedynek będącego na krawędzi Montpellieru HB, z Rhein Neckar Loewen, oraz Baia Mare ze Skjern.

Typujemy rozstrzygnięcia spotkań Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych razem wspólnie z Totolotkiem S.A.! Nasza naprawdę atrakcyjna oferta bukmacherska na wszystkie z nich czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *