Typujemy Gran Derbi!

Gran Derbi to coś więcej  niż mecz! To rywalizacja dwóch wspaniałych światów, dwóch odmiennych filozofii gry. Dzisiejszy klasyk jak zawsze, zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Czego tym razem możemy się spodziewać po rywalizacji w El Clasico, i co o rywalizacji Realu Madryt z Barceloną sądzą eksperci Totolotka?

Wielki hit w hiszpańskiej Primera Division jak i całego piłkarskiego świata jak zawsze budzi wielkie emocje u kibiców piłki nożnej. Niezwykle trudno jest wskazać tu faworyta do zwycięstwa tego meczu. O wyniku zadecyduje najpewniej forma dnia, i to która drużyna rozegra dziś lepsze zawody. Już od wielu spotkań między tymi znakomitymi przeciwnikami nie padł rezultat bezbramkowy, jak również nie zdarzyło się tak, by jednej lub drugiej z ekip nie zdobyła bramki. Jest więc niemal pewne, że będzie tak i tym razem, i będziemy świadkami przynamniej jednego gola z obu stron. Cristiano Ronaldo, James Rodriguez, czy Gareth Bale z jednej strony, a także Luis Suarez, Neymar, i włączony już do kadry na ten mecz- Leo Messi- są tego gwarantem. Może dobrym pomysłem byłoby więc postawienie zakładów na pokaźną ilość bramek? Nie ma opcji, by ktoś zagrał tu zachowawczo i z nastawieniem na defensywę. Wielkie widowisko piłkarskie gwarantowane! Zapraszamy do przeżycia go razem z nami, i zapewnienia sobie dodatkowych emocji przez typowanie go w naszym serwisie bukmacherskim!

Spotkanie: Real Madryt – FC Barcelona, rozpocznie się o godzinie 18:15. Najważniejszy mecz ligowej Europy będzie transmitowany w Eleven. Jakie zdarzenia z tego pojedynku zawarli typerzy Totolotka na swych kuponach bukmacherskich?

zwycięstwo Realu Madryt: 2,40________remis: 3,60________zwycięstwo FC Barcelony: 2,60

Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatu meczu Realu Madryt z Barceloną. Naszą pełną ofertę bukmacherską na Gran Derbi można znaleźć już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *