Typujemy eliminacje Mistrzostw Świata w Afryce!

Kwalifikacje do piłkarskich Mistrzostw Świata w strefie afrykańskiej weszły właśnie w drugą rundę. Jakie spotkania tej fazy czekają nas dziś, i co do powiedzenia na ich temat mają nam eksperci Totolotka? Zapraszamy do naszej zapowiedzi bukmacherskiej wszystkiego tego, co zdarzy się w ten dzień!

W czwartek w drugiej rundzie eliminacji do Mistrzostw Świata na kontynencie afrykańskim czeka nas więc pięć spotkań. Wszystkie można typować w Totolotku już teraz! Poniżej prezentujemy wszystkie dzisiejsze pary wraz z godziną rozpoczęcia danego meczu, oraz wartością kursów na poszczególne możliwe w nich rozstrzygnięcia, jakie można znaleźć w naszym serwisie bukmacherskim. W czwartkowe popołudnie i wieczór zagrają się ze sobą:

Burundi – Demokratyczna Republika Konga (godzina 14:30)

zwycięstwo Burundi: 4,40__remis: 3,05__zwycięstwo Demokratycznej Republiki Kongo: 1,85

Namibia – Republika Gwinei (15:00)

zwycięstwo Namibii: 2,55________remis: 2,90________zwycięstwo Republiki Gwinei: 2,80

Benin – Burkina Faso (16:00)

zwycięstwo Beninu: 2,55__________remis: 2,80__________zwycięstwo Burkina Faso: 2,85

Togo – Uganda (16:30)

zwycięstwo Togo: 1,80_____________remis: 3,05_____________zwycięstwo Ugandy: 4,60

Maroko – Gwinea Równikowa (20:00)

zwycięstwo Maroko: 1,25_______remis: 4,65_______zwycięstwo Gwinei Równikowej: 11,50

W dzisiejszych spotkaniach wyraźnego faworyta można wskazać tylko w jedynym meczu, a więc w pojedynku Maroko z Gwineą Równikową. W pozostałych starciach wynik rywalizacji wydaje się zupełnie otwarty. Poziom gry w Afryce bardzo się wyrównał, wyraźnie odstających piłkarsko reprezentacji jest już coraz mniej, co dobitnie widać, jeśli przypatrzymy się wartościom liczbowym kursów na czwartkowe mecze. Najciekawiej powinno być w starciach Namibii z Republiką Gwinei, oraz Beninu z Burkina Faso. Jakie zdarzenia z tych spotkań umieścili na swych kuponach bukmacherskich nasi typerzy?

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań eliminacji do Mistrzostw Świata w strefie Afrykańskiej. Nasza atrakcyjna oferta na wszystkie czwartkowe mecze czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *