Typujemy piątkowe mecze towarzyskie

W piątek czeka nas całe mnóstwo spotkań towarzyskich. Szykują się nam takie szlagiery, jak pojedynek Hiszpania z Anglią, Francja z Niemcami! Co do powiedzenia na temat poszczególnych hitowych spotkań mają nam eksperci Totolotka?

Wszystkie zapowiadane przez nas spotkania rozpoczną się o godzinie 20:45. Pierwszym z nich będzie pojedynek Hiszpanii z Anglią. Jedni i drudzy zagrają w nim w nieco eksperymentalnym zestawianiu. Która reprezentacja lepiej wyjdzie więc na tych zmianach personalnych? Wydaje się, że większy potencjał drzemie w Hiszpanach, ale przecież to właśnie reprezentacja Synów Albionu zwyciężyła we wszystkich swoich meczach eliminacyjnych w grupie do Mistrzostw Europy 2016, zostając tym samym pierwszą reprezentacją- oprócz gospodarzy- której udało się zakwalifikować do francuskiego czempionatu. Jak więc zaprezentuje się Anglia w spotkaniu z może nieco przyblakniętą, ale zawsze piekielnie przecież silną reprezentacją Hiszpanii?

zwycięstwo Hiszpanii: 1,70_____________remis: 3,35_____________zwycięstwo Anglii: 4,80

Jeśli reprezentacja Belgii jest pierwsza w rankingu FIFA, to czy jego obecne zasady prowadzenia mają jakiś sens? Owszem, nie ujmujemy Czerwonym Diabłom wielkości, oraz tego, że doczekali się naprawę silnej drużyny narodowej, ale w ostatnich latach, i to nawet nie kilku a kilkudziesięciu nie odnosili oni przecież większych sukcesów, takich które pozwoliły sądzić, że faktycznie należy się im to pierwsze miejsce. Sukcesów takich, jak chociażby ich dzisiejsi przeciwnicy- Włosi, którzy we wspomnianej klasyfikacji zajmują dopiero trzynaste miejsce. Za Antinio Conte, Italia przegrała tylko jedno spotkanie, z Portugalią. Czy ten naprawdę dobry bilans gier będzie aktualny także po końcowym gwizdku w jej wyjazdowej rywalizacji z Belgią?

zwycięstwo Belgii: 2,00____________remis: 3,15____________zwycięstwo Włochów: 3,55

Gospodarz przyszłorocznych Mistrzostw Europy- Francja, zmierzy się z Mistrzem Świata, czyli oczywiście reprezentacją Niemców. Tego pojedynku nie trzeba chyba nikomu specjalnie anonsować. Może być w nim tylko ciekawie, także od strony typowania go w zakładach bukmacherskich! Hugo Lloris czy Manuel Neuer? Paul Pogba czy Thomas Muller? Aż wreszcie Antonie Griezmann czy Marco Reus? Wydaje się, że takie pary można tak wymieniać w tym pojedynku niemal bez końca. Zapowiada się, że będzie to starcie z gatunku tych- „siadamy wygodnie w fotelu, i zapinamy pasy.” Jakie zdarzenia z tego pojedynku umieścili nasi typerzy na swych kuponach bukmacherskich?

zwycięstwo Francji: 2,25____________remis: 3,20____________zwycięstwo Niemców: 2,90

Zapraszamy do typowania towarzyskich spotkań piłkarskich reprezentacji wspólnie z Totolotkiem S.A.. Zobacz ofertę kursową na wszystkie z nich, przygotowaną specjalnie dla Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *