Totolotek Bonus King!

kinggg

Sprawdź, jakie przygotowaliśmy dla Was oferty bonusowe w Totolotku na najbliższe kilka dni. Prezentują się one następująco!

Poniedziałek – Podwyższenie wygranej o 5% na kuponie

Postaw w poniedziałek kupon z minimalnym kursem 4,00 zawierający minimum trzy zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem polskiej T-Mobile Ekstraklasy, i zwiększ swoją wygraną o 5%!

Wtorek – AKO Liga Mistrzów

Postaw we wtorek kupon z trzema lub więcej zdarzeniami, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem piłkarskiej Ligi Mistrzów, i odbierz bonus 10% od wniesionej stawki, aż do kwoty 40 złotych.

Środa – 3% więcej za LM

Postaw we środę kupon z minimalnym kursem 4,00 zawierający minimum trzy zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem piłkarskiej Ligi Mistrzów, i zwiększ swoją wygraną aż o 3%!

Czwartek – AKO Liga Europy

Postaw w czwartek kupon z trzema lub więcej zdarzeniami, w którym jedno z nich będzie meczem piłkarskiej Ligi Europy, i odbierz bonus 10% od wniesionej stawki, aż do kwoty 40 złotych.

I to już wszystko co dla Was przygotowaliśmy. Mamy nadzieję, że nasze bonusy okażą się dla Was atrakcyjne, i chętnie z nich skorzystacie. Więcej o ofertach bonusowych serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A. można znaleźć tutaj!

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*