Środowe mecze Ligi Mistrzów w Totolotku!

Środowe spotkania Ligi Mistrzów, to pomieszanie z poplątaniem. Dzieje się tak dlatego, że pierwszy mecz rozpoczyna się już o godzinie 16:00, następne- dwie godziny później. Ale po kolei, co też więc czeka nas w ten dzień?

A więc najwcześniej, bo już o godzinie 16:00, zapraszamy na pojedynek Astany z Benfiką Lizbona. Gospodarze wciąż mają jeszcze przynajmniej matematyczne szanse na awans z grupy. W tym sezonie Ligi Mistrzów stadion Astany jest jeszcze niezdobyty. Na swoim boisku waleczni Kazachowie potrafili zremisować z Galatasaray oraz z Atletico Madryt. Czy będą potrafili zdobyć też kolejne punkty, tym razem z naprawdę mocną Benfiką? Portugalczycy walczą zaciekle o wyjście z grupy, i są na najlepszej drodze zrealizowania do tego celu. By jednak tak było, nie wolno im dziś przegrać. Jakim więc rezultatem zakończy się ten mecz?

zwycięstwo FC Astany: 4,45________remis: 3,25________zwycięstwo Benfiki Lizbona: 1,85

Drugie spotkanie Champions League w grupie C rozpocznie się już o normalnej porze, czyli o godzinie 20:45. Zmierzą się w nim  Atletico Madryt i Galatasaray. Los Colchoneros poczynają sobie w tym sezonie Ligi Mistrzów nieco gorzej niż w poprzednich edycjach. Zajmują co prawda drugie miejsce w grupie i już prawie zapewnili sobie awans, jednak by być pewnym wyjścia z grupy, trzeba pokonać dziś depczące im po piętach Galatasaray. Gospodarze są jednak zdecydowanym faworytem tej rywalizacji, i jeśli tylko zagrają na swym optymalnym poziomie, zwycięstwo powinno być ich. Czy takiego samego zdania są nasi typerzy?

zwycięstwo Atletico Madryt: 1,25_______remis: 5,25_______zwycięstwo Galatasaray: 10,75

Teraz grupa D, a w niej kolejny mecz, który rozpocznie się nieco wcześniej, bo już o godzinie 18:00. Chodzi oczywiście o starcie: CSKA Moskwa – Wolfsburg. Sytuacja w tej grupie jest zdecydowanie najciekawsza z wszystkich ośmiu. W miejsc zajmowanych w tabeli wynika, że zarówno CSKA jak i Wolfsburg są nieco w odwrocie, jednak jedno zwycięstwo może wywrócić szanse awansu dosłownie do góry nogami, dlatego triumf w najbliższym spotkaniu jest tak ważny. Która więc drużyna będzie potrafiła tego dokonać? Na papierze solidniejszy skład wydaje się mieć Wolfsburg, jednak z powodu specyficznych warunków pogodowych, które panują w Rosji, to właśnie CSKA jest faworytem serwisów bukmacherskich do wygranej w tym meczu. A więc kto?

zwycięstwo CSKA Moskwa: 2,20________remis: 3,35________zwycięstwo Wolfsburga: 3,10

W drugim meczu tej grupy zmierzą się z sobą zespoły, które zajmują dwa pierwsze miejsca, a więc Manchester United i PSV Eindhoven. Dużo więcej szans na wygraną przyznaje się oczywiście Czerwonym Diabłom, ale PSV potrafiło już zaskoczyć w tej edycji Champions League. Czy podobnie będzie na słynnym Old Traford, i goście będą w stanie prawić niespodziankę, zdobywając punkt, lub trzy? Przy szczęśliwym zbiegu okoliczności każdy scenariusz jest możliwy…

zwycięstwo Manchesteru United: 1,50____remis: 4,15____zwycięstwo PSV Eindhoven: 6,25

Typujemy środowe spotkania Ligi Mistrzów wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza kompletna oferta kursowa na wszystkie mecze tego dnia, czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *