Spotkanie: Polska – Islandia, w Totolotku!

Reprezentacja Polski zagra dziś z Islandią. Czego ciekawego możemy się spodziewać w tym meczu, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Adam Nawałka nie eksperymentuje z powołaniami na mecze towarzyskie. Dostali je sprawdzeni i wypróbowani ludzie, a więc w znakomitej większości ci sami, którzy wprowadzili nas do Euro 2016. W kadrze są co prawda dwie nowe twarze, w osobie Mariusza Stępińskiego, Pawła Dawidowicza, ale wydaje się, że ci piłkarze prędzej czy później dostali by szansę zaprezentowania swoich umiejętności w zespole narodowym. Islandia, to naprawdę solidny rywal. Biało-czerwoni są co prawda faworytami do zwycięstwa w tym spotkaniu, ale nie zapominajmy, że nasi dzisiejsi przeciwnicy pewnie weszli do Euro, zostawiając w pokonanym polu między innymi Holandię, z którą potrafili wygrać oba mecze, a to naprawdę duża sztuka. Islandia nie jest więc słabą reprezentacją, chociaż przedmeczowe kursy mogą nam sugerować zupełnie co innego. To na pewno nie będzie prosty mecz. Jednak oczywiście wierzymy w nasz zespół, i w to, że Robertowi Lewandowskiemu i spółce uda się dziś zanotować kolejce zwycięstwo. Czy rzeczywiście tak będzie, i Adam Nawałka znów będzie miał okazję do radości? Przekonamy się o tym już niebawem! Spotkanie Polski z Islandią rozpocznie się o godzinie 20:45. Będzie ono transmitowane w TVP 1, oraz w TVP Sport.

zwycięstwo Polski: 1,65_____________remis: 3,50_____________zwycięstwo Islandii: 4,80

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania meczu Polski z Islandią. Naszą atrakcyjną ofertę kursową na wspomniany pojedynek można znaleźć już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *