Spotkania towarzyskie w Totolotku!

We wtorek w Europie czeka nas kolejna seria naprawdę ciekawych spotkań towarzyskich. O meczu Polski z Czechami piszemy w innym miejscu. A co ciekawego do typowania czeka nas jeszcze w ten dzień?

Wszystkich spotkań towarzyskich reprezentacji, które nas więc czekają we wtorek- będzie jedenaście. Zaprezentowanie ich wszystkich zajęło by zbyt wiele czasu, dlatego postanowiliśmy przedstawić Wam pięć- naszym zdaniem- najciekawszych, oraz podać jak zawsze przy takiej okazji- godzinę rozpoczęcia każdego z nich, oraz wartości kursów na każdy potencjalny wynik, jakie można znaleźć w serwisie Totolotka. We wtorkowe późne popołudnie i wieczór zagrają więc ze sobą:

Rosja – Chorwacja (godzina 17:00)

zwycięstwo Rosji: 2,15_____________remis: 2,95_____________zwcięstwo Chorwacji: 3,40

Niemcy – Holandia (20:45)

zwycięstwo Niemców: 1,75___________remis: 3,45___________zwycięstwo Holandii: 3,90

Belgia – Hiszpania (20:45)

zwycięstwo Belgii: 2,60____________remis: 3,05____________zwycięstwo Hiszpanii: 2,55

Anglia – Francja (20:45)

zwycięstwo Anglii: 2,70_____________remis: 2,90_____________zwycięstwo Francji: 2,60

Włochy – Rumunia (20:45)

zwycięstwo Włochów: 1,65___________remis: 3,25___________zwycięstwo Rumunii: 5,25

Sądząc po miejscach w rankingu FIFA- najciekawiej zapowiada się pojedynek Belgii z Hiszpanią, a także w starciu mistrzów Świata, z trzecią drużyną Mundialu, czyli Niemców z Holandią. Emocji (nie tylko tych sportowych niestety), nie powinno też zabraknąć w meczu Anglii z Francją. A czy Włosi po porażce w ostatnim meczu towarzyskim, właśnie ze wspomnianą już wcześniej Belgią, będą teraz potrafili powetować sobie to niepowodzenie, i zwyciężą teraz z Rumunią? Wtorkowe typowanie spotkań towarzyskich rozpoczynamy jednak od rozgrywanego troszkę wcześniej, ale równie ciekawie zapowiadającego się pojedynku Rosji z Chorwacją.

Typujemy wtorkowe mecze towarzyskie wspólnie z Totolotkiem. Kliknij w tym miejscu, i zobacz pełną ofertę dzisiejszych spotkań reprezentacji. Czeka już ona na Ciebie w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *