Spotkania Ligi Europy z Totolotkiem!

Spotkania Ligi Europejskiej o godzinie 21:05 zapowiadają się naprawdę ciekawie. Będziemy mieli okazję zobaczyć w akcji między innymi Liverpool, Napoli, czy Ajax, a więc zespoły, które celują w zwycięstwo w całych rozgrywkach.

Już dość remisów Liverpoolu w Lidze Europejskiej! W ostatniej kolejce udało się pokonać Rubin Kazań, ale tylko 1:0, i to po niezbyt efektywnej grze. Jeśli jednak gromi się wielki Manchester City, i to na Etihad Stadium, to tym bardziej trzeba wymagać od The Reds wygranej w pojedynku u siebie z Bordeaux! Właśnie takie standardy pracy narzucił sobie nowy szkoleniowiec Liverpoolu, Niemiec- Jurgen Klopp. Czy właśnie tak będzie, jego zespół zdoła odnieść drugie zwycięstwo z rzędu, tym razem z Francuzami? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym fakcie już niebawem!

zwycięstwo Liverpoolu: 1,45__________remis: 4,05__________zwycięstwo Bordeaux: 6,50

W poprzedniej kolejce Ligi Europejskiej Club Brugge zdołał pokonać Legię, i powrócił tym samym do rywalizacji o awans z grupy. Gospodarze meczu z Napoli mają cztery oczka, i tracą tylko dwa punkty do duńskiego Midtjylland. Mają jednak tego pecha, że Napoli w tym sezonie Ligi Europy prezentuje się naprawdę fenomenalnie. Włosi zdobyli dotąd komplet punktów, i ich pokonanie graniczy niemal z cudem. Cuda w futbolu jednak się zdarzają, i to relatywnie często! Tylko czy watro na nie liczyć akurat w tej rywalizacji?

zwycięstwo Club Brugge: 2,90___________remis: 3,45___________zwycięstwo Napoli: 2,25

Kto by się spodziewał, że dwie tak uznane marki jak Celtic i Ajax, po czterech kolejkach Ligi Europy, będą miały na swym koncie tylko pięć punktów… Celtic ma dwa oczka, natomiast Ajax trzy, ale są to punkty za trzy remisy, gdyż ani razu nie udało im się jeszcze wygrać. Jeśli któraś tych drużyn nie zdoła wygrać też w ich bezpośredniej rywalizacji, to może się zdarzyć tak, że obie już przed szóstą kolejką odpadną z rywalizacji o awans z grupy. Według serwisów bukmacherskich, faworytem do zwycięstwa są Celtowie, jednak przecież także i Arek Milik i spółka nie przyjadą do Szkocji nie myśląc o rozstrzygnięciu tego spotkaniu na swoją korzyść.

zwycięstwo Celtiku: 2,35_____________remis: 3,35_____________zwycięstwo Ajaxu: 2,80

Typujemy rozgrywki Ligi Europejskiej razem wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza oferta czeka już na Ciebie w tym miejscu! Kliknij, i wybierz wśród niej coś dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *