Spotkania barażowe do Euro 2016 w Totolotku!

W niedzielę w barażach do Mistrzostw Europy 2016 czeka nas pierwsze spotkanie rewanżowe. Zmierzą się w nim Węgry i Norwegia. Jak ten pojedynek prezentuje się w Totolotku, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Spotkanie Węgrów z Norwegią rozpocznie się o godzinie 20:45. Będzie ono transmitowane w Polsacie Sport. W pierwszym starciu kilka dni temu, Norwegowie doznali nieoczekiwanej porażki w meczu u siebie. Polska górą- można by zakrzyknąć! Niebagatelną rolę w tej wiktorii odegrali reprezentanci występujący w polskich klubach, a więc odpowiednio Richárd Guzmics i Tamás Kádár, którzy rozpoczęli to spotkanie w pierwszym składzie, oraz Gergo Lovrencic, który wszedł z ławki rezerwowych. A przypomnijmy, że cały mecz na tej ławce spędził jeszcze Nemanja Nikolic. Czy okażą się oni równie pomocni i poprowadzą reprezentację Węgier do ogromnego sukcesu, jakim będzie dla nich awans na Euro po wielu latach posłuchy? Norwegia ma oczywiście zupełnie inne plany. Prawdę mówiąc, goście prezentują się raczej lepiej, jeśli chodzi o potencjał piłkarski, ale przed pierwszym meczem mówiliśmy dokładnie tak samo, a wszyscy doskonale pamiętamy jak to się skończyło. Więc skoro udało się w pojedynku na wyjeździe, to dlaczego miało by się nie udać w starciu na własnym boisku? Czeka nas więc na pewno zacięta rywalizacja! Węgry czy Norwegia? Dla której reprezentacji Euro 2016? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Węgrów: 2,65___________remis: 2,95___________zwycięstwo Norwegii: 2,70

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania barażów do Euro 2016. Naszą pełną ofertę na spotkanie Węgrów z Norwegią można zleźć już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *