Sobota z polską Ekstraklasą!

W sobotę w polskiej T-Mobile Ekstraklasie czekają nas trzy spotkania piłkarskie. Jak prezentują się one wszystkie, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Dlaczego Aston Villa nie grała w ostatnich latach w europejskich pucharach? Zespół prezentował się świetnie na wyjazdach, rokrocznie, jednak jeśli chodzi o mecze u siebie, było wręcz tragicznie. Taka postawa pozwalała zajmować miejsce w środku stawki. Dziś w Ekstraklasie bardzo podobnie gra Korona Kielce. To znaczy- fenomenalnie na wyjazdach, będąc pod tym względem najlepszą drużyną w lidze ale tragicznie u siebie. Czy tak samo będzie w ich kolejnym meczu wyjazdowym? Natomiast z Jagiellonią jest taki problem, że jeśli natychmiast nie weźmie się do skutecznej gry, to może się obudzić w ręką w nocniku, czyli w jej przypadku- poza grupą mistrzowską. Było by to tragedią, ale na dzień dzisiejszy, to bardzo realna ewentualność. Który zespół zatriumfuje więc dziś w tym meczu? Przekonamy się o tym już niebawem! Stracie Jagielloni z Koroną będzie transmitowane w Canal+ Sport. Jego początek o godzinie 15:30.

zwycięstwo Jagielloni Białystok: 2,20_____remis: 3,10_____zwycięstwo Korony Kielce: 3,40

Teraz już godzina 18:00, i mecz Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław. Drużyna trenera Tadeusza Pawłowskiego znajduje się  ostatnio w naprawdę kiepskiej formie. Wątpliwe, by przerwa na reprezentacje spowodowała to, że Śląsk będzie potrafił podjąć skuteczną walkę z Legią. W futbolu, a szczególnie w polskiej Ekstraklasie, co prawda wszystko jest możliwe, ale chyba akurat nie to. A może jednak zdarzy się piłkarski cud, i słabiutki Śląsk zdoła się w końcu przełamać, i w spotkaniu na Łazienkowskiej odniesie swoje od dawna wyczekiwane zwycięstwo? Pojedynek Legii ze Śląskiem będzie transmitowany również w Canal+ Sport.

zwycięstwo Legii Warszawa: 1,57______remis: 4,00______zwycięstwo Śląska Wrocław: 5,35

Również o godzinie 18:00, tyle że już w N-Sport+, zapraszamy do Łęcznej na mecz tamtejszego Górnika z Ruchem Chorzów. Obydwie drużyny mają po dwadzieścia jeden zdobytych punktów w Ekstrakalsie. Zajmują miejsca 7 i 8. Sytuacja jest dla nich prosta i klarowna- wygrany na dużej zadamawia się w grupie mistrzowskiej, przegrany ląduje grupie spadkowej. Zdaniem bukmacherów, większe szanse na to mają gospodarze. Łęcznianie grają dość dobrze w spotkaniach u siebie, za to Ruch na wyjazdach nieszczególnie. Czy taki stan rzeczy zostanie podtrzymany i po zakończeniu tego pojedynku?

zwycięstwo Górnika Łęczna: 2,25______remis: 3,05______zwycięstwo Ruchu Chorzów: 3,35

Typujemy polską Ekstraklasę razem z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Sprawdźcie pełną ofertę kursową, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Was! Jest już ona dostępna w tym miejscu!

Komentarzy (30)

 1. Dariusz

  Legia – Śląsk 1/+2,5 kurs 2,20

  Legia jest bardzo groźna na swoim boisku i stać ją na strzelenie kilku bramek będącemu w dołku Śląskowi. Z drugiej jednak strony Legia nie jest monolitem w obronie i może stracić bramkę.

 2. Rafał

  Łęczna- Ruch typ 0:0 kurs 7,00 . Bardzo zacięty i wyrównany mecz bez goli.

 3. Rafał

  Legia – Śląsk typ 2:0 kurs 7,25 . Pewne zwycięstwo Legii bez straty gola.

 4. Rafał

  Jagiellonia – Korona typ 1:0 kurs 6,35 . Minimalne zwycięstwo Jagiellonii.

 5. grzegorz

  Legia- Sląsk typ 1h(-1,5)(1 połowa) kurs 4,55
  Legia z meczem na mecz gra coraz lepiej, dlatego myśle że powinna już w 1 połowie zapewnić sobie zwycięstwo ze słabym Sląskiem

  Jaga-Korona typ 0:0 kurs 7
  Oba zespoły w tym sezonie nie zaskakują grają raczej przeciętnie dlatego nie zdziwłbym się jakby w tym meczu nie padła żadna bramka

  Górnik-Ruch typ 2 kurs 3.35
  Dla mnie w tym emczu to Ruch jest faworytem i to on powinnien zwycięzyc waleczną lecz przeciętna drużynę z łęcznej, ktora gra raczej ponad swoje możliwosci, a to kratycznie zawsze się knczy szybko

 6. PiotrT.

  Łęczna-Ruch gospodarze wygrają i obie drużyny strzelą bramki. ( kurs 4,60). Łęczna jest u siebie groźna ale Ruch ostatnio też dobrze gra.

 7. PiotrT.

  Legia-Śląski gospodarze wygrają i obie drużyny strzelą bramki. ( kurs 3,20 ) . Legia ostatnio wygrywa ale prawie w każdym meczu traci bramkę.

 8. PiotrT.

  Jagiellonia-Korona goście wygrają i tylko oni strzela bramkę lub bramki. ( kurs 5,75). Jagiellonia ostatnio przegrywa wszystko lub co najwyżej remisuje. A ulubiony wynik Korony na wyjazdach to 1:0 dla nich.

 9. Monika

  Legia Warszawa : Śląsk W DW 1:0 (7.00) Skromne zwycięstwo drużyny (L)

 10. Monika

  Górnik Ł : Ruch Ch DW 3:1 (16.50) Pewna i zdecydowana wygrana Górnika z Łęcznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *