Poniedziałkowe mecze piłkarskie w zakładach bukmacherskich!

W poniedziałek kończymy kolejki ligowe w najsilniejszych ligach starego Kontynentu. Jakie więc spotkania odbędą się w ten dzień, i co na ich temat mają Wam do powiedzenia eksperci Totolotka?

Rozpoczynamy więc meczem rozgrywanym w hiszpańskiej Primiera Division: Getafe – Rayo Vallecano. Jego początek o godzinie 20:30. Gra obu zespołów nie zachwyca. Zajmują miejsce w dolnej połówce tabeli. Odrobinę wyżej jest Rayo, ale dzielą ich tylko trzy punkty, więc w przypadku zwycięstwa Getafe, będą miały po tyle samo oczek. Czy to możliwe? Patrząc na potencjał gospodarzy, na pewno tak. Poza tym Getafe przegrało trzy spotkania z rzędu, i teraz z pewnością będzie się chciało odbić od ligowego dna, tym bardziej, że rozgrywa ten mecz u siebie, i ma dużą szansę zdobycia na nowo zaufania swoich kibiców. Czy właśnie tak będzie? Przekonamy się o tym już niebawem! Zdaniem ekspertów bukmacherskich- większe szanse na trumf w tym meczu ma Getafe. A co sądzą na ten temat nasi typerzy? Stracie Getafe z Rayo Vallecano będzie transmitowane w Eleven.

zwycięstwo Gatafe: 2,35__________remis: 3,20__________zwycięstwo Rayo Vallecano: 2,90

Teraz już godzina 21:00, i mecz angielskiej Premier League, gdzie zmierzą się dwaj typowi średniacy, czyli Crytal Palace i Sunderland. Czarne Koty zajmują miejsce spadkowe, i jeśli nie wezmą się zaraz do roboty, to za chwile może się okazać, że to oni są głównymi kandydatami do opuszczenia szeregów angielskiej ekstraklasy. By tak nie było, trzeba zacząć zdobywać punkty. Czy stanie się to już w najbliższym meczu z Crystal Palace? Łatwo nie będzie, gdyż to gospodarze są faworytami do wygranej, i każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie tutaj naprawdę sporą niespodzianką. To niewątpliwie ciekawe spotkanie będzie transmitowane w Canal+ Sport.

zwycięstwo Crystal Palace: 1,55________remis: 3,95________zwycięstwo Sunderlandu: 5,75

Typujemy poniedziałkowe spotkania piłkarskie wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza pełna kursowa oferta na wszystkie mecze rozgrywane w ten dzień czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *