Mecze towarzyskie reprezentacji w zakładach bukmacherskich!

Już niedługo pierwsze mecze barażowe do piłkarskich Mistrzostw Europy 2016. Zanim jednak to nastąpi, czeka nas cała seria spotkań  towarzyskich. Oto jakie więc towarzyskie pojedynki do typowania czekają nas w środę.

Rozpoczynamy meczem Jordanii z Maltą. Nie ulega wątpliwości, że z całą pewnością nie są to piłkarskie potęgi. Jednak skoro i takie spotkania są rozgrywane, więc dlaczego mielibyśmy ich nie typować? Faworytem tego pojedynku jest Jordania, jednak forma tej reprezentacji stanowi tak naprawdę jedną wielką niewiadomą. Jak więc Jordańczycy zaprezentują się w spotkaniu przeciwko słabiutkiej- przynamniej jeśli chodzi o europejską skalę- reprezentacji Malty? Mecz Jordanii z Maltą rozpocznie się o godzinie 16:00, a więc już niebawem!

zwycięstwo Jordanii: 1,75_____________remis: 3,15_____________zwycięstwo Malty: 4,60

Już o godzinie 18:00 zagrają ze sobą Estonia i Gruzja. Przypomnijmy, że Gruzini byli rywalami Biało-czerwonych w eliminacjach do Euro 2016. Dość szybko zaprzepaścili jednak swoje szanse awansu na francuską imprezę. Pokonaliśmy ich dwa razy gładko, po 4:0. Nieco lepiej poszło w tych eliminacjach Estonii. Niemal do końca liczyła się w walce o baraże. Ostatecznie jednak w nich nie zagra, ale pozostawiła po sobie naprawę dobre wrażenie. Czy podtrzyma je w meczu z waleczną Gruzją?

zwycięstwo Estonii: 2,40_____________remis: 2,80_____________zwycięstwo Gruzji: 3,05

Typujemy towarzyskie spotkania reprezentacji razem wspólnie z Totolotkiem S.A.. Naszą atrakcyjną ofertę bukmacherską na wspomniane pojedynki można znaleźć już teraz w tym miejscu! Sprawdź ją już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *