Mecze towarzyskie reprezentacji w zakładach bukmacherskich!

world-cup-2014goal

Już niedługo pierwsze mecze barażowe do piłkarskich Mistrzostw Europy 2016. Zanim jednak to nastąpi, czeka nas cała seria spotkań  towarzyskich. Oto jakie więc towarzyskie pojedynki do typowania czekają nas w środę.

Rozpoczynamy meczem Jordanii z Maltą. Nie ulega wątpliwości, że z całą pewnością nie są to piłkarskie potęgi. Jednak skoro i takie spotkania są rozgrywane, więc dlaczego mielibyśmy ich nie typować? Faworytem tego pojedynku jest Jordania, jednak forma tej reprezentacji stanowi tak naprawdę jedną wielką niewiadomą. Jak więc Jordańczycy zaprezentują się w spotkaniu przeciwko słabiutkiej- przynamniej jeśli chodzi o europejską skalę- reprezentacji Malty? Mecz Jordanii z Maltą rozpocznie się o godzinie 16:00, a więc już niebawem!

zwycięstwo Jordanii: 1,75_____________remis: 3,15_____________zwycięstwo Malty: 4,60

Już o godzinie 18:00 zagrają ze sobą Estonia i Gruzja. Przypomnijmy, że Gruzini byli rywalami Biało-czerwonych w eliminacjach do Euro 2016. Dość szybko zaprzepaścili jednak swoje szanse awansu na francuską imprezę. Pokonaliśmy ich dwa razy gładko, po 4:0. Nieco lepiej poszło w tych eliminacjach Estonii. Niemal do końca liczyła się w walce o baraże. Ostatecznie jednak w nich nie zagra, ale pozostawiła po sobie naprawę dobre wrażenie. Czy podtrzyma je w meczu z waleczną Gruzją?

zwycięstwo Estonii: 2,40_____________remis: 2,80_____________zwycięstwo Gruzji: 3,05

Typujemy towarzyskie spotkania reprezentacji razem wspólnie z Totolotkiem S.A.. Naszą atrakcyjną ofertę bukmacherską na wspomniane pojedynki można znaleźć już teraz w tym miejscu! Sprawdź ją już teraz!

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*