Mecze barażowe do Euro 2016 w zakładach bukmacherskich!

To już ostatnia prosta na drodze do Euro 2016, a więc spotkania barażowe. Osiem drużyn, a wśród nich tylko cztery, które awansują do turnieju głównego. W Pierwszem starciu barażowym zmierzą się więc z sobą Norwegia z Węgrami. Jak przedstawia się ten mecz, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Spotkanie Norwegii z Węgrami rozpocznie się o godzinie 20:45. Będzie ono transmitowane w Polsacie Sport. Norwegia trafiła do bardzo silnej grupie eliminacyjnej, z Włochami i Chorwacją, które to zapewniły sobie awans do Euro. Wydaje się jednak, że ich barażowy dwumecz z Węgrami jest jak najbardziej do rozstrzygnięcia na ich korzyść. Przypomnijmy, że w kadrze gości znajdują się zawodnicy reprezentujący barwy polskich zespołów, a więc Nemanja Nikolić z Legii Warszawa, Tomas Kadar z Lecha, a także Richard Guzmics z krakowskiej Wisły. Zwykle mają oni pewne miejsce w pierwszym składzie reprezentacji Węgier. Czy będzie tak również i dziś, i poprowadzą oni swój kraj do niespodzianki, za jaką z pewnością został by uznany remis, lub zwycięstwo Madziarów? To właśnie Norwegowie są faworytem serwisów bukmacherskich do zwycięstwa z tym meczu, jednak w ostatnich latach reprezentacja ta głównie zawodziła. Jak więc spisze się dziś Norwegia w swoim jednym z najważniejszych spotkań w ostatnich latach?

zwycięstwo Norwegii: 1,85____________remis: 3,15____________zwycięstwo Węgier: 4,60

Typujemy mecze barażowe do Euro 2016. Oferta bukmacherska Totolotka na wszystkie z nich czeka już na Państwa w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *