Mecze barażowe do Euro 2016 w Totolotku

W sobotę czekają nas dwa kolejne spotkania barażowe do piłkarskich Mistrzostw Europy 2016, w tym hit: Szwecja – Dania. Co ciekawego czeka nas w dzisiejszych pojedynkach, i co do powiedzenia na ich temat mają eksperci Totolotka?

Na początek więc mecz: Ukraina – Słowenia. Jego początek o godzinie 18:00. Będzie on transmitowany w Polsacie Sport. Ukraina występowała z naprawdę mocnej grupie, między innymi z Hiszpanią i Słowacją, które to ostatecznie zapewniły sobie awans na francuskie Euro. Teraz w barażach przyjdzie im się zmierzyć ze Słowenią. Gospodarze są faworytami do zwycięstwa w tym meczu, jednak szans Słowenii także nie wolno skreślać. Jeśli ktoś awansuje do spotkań barażowych, to na pewno nie może być zespołem przypadkowym. Oczywiście na papierze lepszym składem dysponują Ukraińcy. Czy będą potrafili potwierdzić tę opinie na boisku, odnieść zwycięstwo, i ustawić się tym samym w o wiele lepszej sytuacji przed spotkaniem rewanżowym we Słowenii?

zwycięstwo Ukrainy: 1,55____________remis: 3,50____________zwycięstwo Słowenii: 6,25

Również w Polsacie Sport, z tym, że już o godzinie 20:45, rozpocznie się drugie dzisiejsze starcie, a zagrają w nim Szwecja z Danią. Spotkanie to jest awizowane, jako szlagier tych pojedynków barażowych. Pojedynek Zlatana Ibrachimovicia z Nicklasem Bendtnerem, ale przecież nie tylko. Obydwie reprezentacje dysponują naprawdę sporym potencjałem piłkarskim. Jeśli tylko na zagrają zachowawczo, to możemy się spodziewać naprawdę dobrego pojedynku. Euro bez Zlatana? Ciężko to sobie wyobrazić, jednak na dziś to realna ewentualność. Czy więc napastnik PSG poprowadzi dzisiaj swoją reprezentację do zwycięstwa w pierwszym meczu ze Szwecją? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już dziś wieczorem!

zwycięstwo Szwecji: 2,25_____________remis: 3,00_____________zwycięstwo Danii: 3,30

Typujemy sobotnie spotkania barażowe do Euro 2016 wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza aktualna oferta kursowa na dzisiejsze mecze czeka już na Państwa w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *