Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych w Totolotku!

W środę czekają nas dwa mecze Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Kto więc z sobą zagra w ten dzień, i jakie zdanie na temat dzisiejszych pojedynków mają eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

I tak o godzinie 19:00 zapraszamy na mecz: SG Flensburg Handewitt – RK Zagrzeb. Według ekspertów bukmacherskich, zdecydowanym faworytem do triumfu w tym spotkaniu są gospodarze. Wygrali oni w tym sezonie Ligi Mistrzów cztery pojedynki w tym teraz trzy z rzędu. Dzięki temu zdołali wyprzedzić w grupie RK Zagrzeb, który notuje ostatnio nienajlepszą passę. Czy Chorwaci zdołają sprawić niespodziankę i zdobyć jednak jakieś punkty? Jeśli RW Zagrzeb zagra na swoim optymalnym poziomie (chociaż ostatnio o to ciężko…), to naprawdę nie skreślalibyśmy ich w tej rywalizacji? Jakim więc rezultatem skończy się dzisiejszy mecz SG Flensburg Handewitt z RK Zagrzeb? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo SG Flensburg Handewitt: 1,16____remis: 12,25____zwycięstwo RK Zagrzeb: 6,00

W drugim dzisiejszym meczu Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych- Tatran Presov spotka się z Porto Vitalis. Zapowiada się więc naprawdę ciekawa i emocjonująca rywalizacja, także jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich. Porto jest wyżej w tabeli, jednak wystarczy tylko jedna porażka, na przykład dziś z Tatranem, i Portugalczycy lecą na łeb na szyję… Czy właśnie tak będzie, i słowacki Tatran Presov tym spotkaniem powróci do rywalizacji o awans z grupy Ligi Mistrzów do fazy pucharowej tych rozgrywek? Początek starcia Tatran Presov z Porto Vitalis o godzinie 20:00.

zwycięstwo Tatran Presov: 2,20________remis: 8,50________zwycięstwo Porto Vitalis: 1,85

Typujemy spotkania Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych wspólnie  z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą naprawdę atrakcyjną ofertę kursową na te rozgrywki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *