Liga Europy w Totolotku!

Wieczorne mecze fazy grupowej Ligi Europejskiej zapowiadają się naprawdę bardzo atrakcyjnie. Jak więc prezentują się najciekawsze spotkania o godzinie 21:05 w naszej zapowiedzi bukmacherskiej?

Zajmiemy się najpierw dwoma spotkaniami w grupie G. W pierwszym z nich St.Etienne spotka się z Dnipro Dnipropetrovsk. Dwa tygodnie temu obie te drużyny stoczyły naprawdę bardzo interesujący bój. Dnipro przegrywało przez niemal cały mecz, by wyrównać w ostatniej akcji. Tym samym obie drużyny mają po cztery punkty, i obie w dalszym ciągu liczą się w walce o awans w grupy. Najprawdopodobniej tylko jedna z nich zdoła wywalczyć awans do fazy pucharowej. Dlatego dla obu zespołów tak ważne jest zwycięstwo. Faworytem bukmacherów do wygranej są francuzi, ale nie zapominajmy, że Dnipro to finalista ostatniej edycji Ligi Europejskie, a więc zespół bardzo silny, z całą pewnością nieprzypadkowy. Dlatego też liczymy na naprawdę dobry i emocjonujący pojedynek.

zwycięstwo St.Etienne: 1,90_____remis: 3,30_____zwycięstwo Dnipro Dnipropetrovsk: 3,95

W drugim meczu tej grupy Rosenborg spotka się z Lazio. Rzymianie zajmują pierwsze miejsce w tabeli, Norwegowie są jeszcze bez wygranej, i bardzo ciężko będzie im uzyskać je w meczu z silnym Lazio. Oczywiście to możliwe, jednak z uwagi na to, że Rosenborg nie jest ostatnio w najlepszej dyspozycji, należy się przygotować na ciężki i pełen trudów mecz. Który z zespołów będzie go potrafił rozstrzygnąć na własną korzyść? A może jednak padnie tutaj rezultat remisowy, czyli ulubiony wynik w tym sezonie ekipy gospodarzy?

zwycięstwo Rosenborga: 2,40____________remis: 3,30____________zwycięstwo Lazio: 2,80

Teraz pojedynek Belenenses z FC Basel. Zespoły te rywalizują w jednej grupie z Lechem Poznań. Z perspektywy naszego zespołu najlepszym rozwiązaniem było by, żeby padł tutaj rezultat remisowy. Bazylea gra na wyjeździe, ale to ona jest według bukmacherów jest faworytem do wygranej. Nie zapominajmy jednak, że w pierwszym meczu między tymi drużynami, byliśmy świadkami nieoczekiwanego triumfu drużyny z Portugalii. Jak zatem będzie w spotkaniu rewanżowym? Czy Belenenses będzie potrafiło powtórzyć ten sukces w meczu u siebie? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Belenenses: 3,45___________remis: 3,35___________zwycięstwo FC Basel: 2,05

To oczywiście nie jedyne ciekawe spotkania Ligi Europy. Wszystkie z nich można już typować w Totolotku. Kliknij tutaj, i zobacz atrakcyjną ofertę bukmacherską Totolotka na te rozgrywki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *