Liga Europejska, wcześniejsze spotkania

We wtorek i środę miała miejsce czwarta kolejka piłkarskiej Ligi Mistrzów. W czwartkowe późne popołudnie rusza więc czwarta kolejka Ligi Europejskiej. Co o najciekawiej zapowiadających się spotkaniach tych rozgrywek odbywających się o wcześniejszej porze sądzą eksperci Totolotka?

Najwcześniej, bo już o godzinie 17:00, zapraszamy Was na spotkanie: Besiktas – Lokomotiv Moskwa. Obie drużyny są jeszcze bez porażki w fazie grupowej. Obie zajmują dwa pierwsze miejsca w swej grupie. Pierwsze miejsce zajmuje jednak Lokomotiv z siedmioma punktami na koncie i z dwoma przewagi nad Besiktasem. Zwycięzca tego meczu będzie miał utorowaną drogę do awansu z grupy. To było by najlepsze rozwiązania na pozostałe dwa pojedynki, które zostały by jeszcze do rozegrania po końcu tego meczu. Czy któryś z zespołów tego dokona? Przekonamy się o tym już niebawem.

zwycięstwo Besiktasu: 1,75_______remis: 3,35_______zwycięstwo Lokomotivu Moskwa: 4,75

Pozostałe dwa mecze, które umieściliśmy w naszej zapowiedzi, rozpoczną się już o godzinie 19:00. W pierwszym z nich- Ajax zmierzy się z Fenerbahce. W poprzednim meczu pomiędzy tymi drużynami Ajax doznał porażki, czym mocno zredukował swoje szanse na awans z grupy. Stało się tak dlatego, gdyż w dwóch pierwszych meczach zdołał odnieść tylko dwa remisy. To wręcz nie przystoi takiemu zespołowi z tak ogromnymi ambicjami. Jeśli Arkadiusz Milik i spółka myślą jeszcze o awansie, a na pewno tak jest, pojedynek z Fenerbahce koniecznie musi się zakończyć ich zwycięstwem. Czy będą w stanie tego dokonać? Nie będzie to łatwe, gdyż dokładnie takie same plany mają Turcy z Fenerbahce.

zwycięstwo Ajaxu: 2,10___________remis: 3,25___________zwycięstwo Fenerbahce: 3,35

Liverpool zajmuje na razie drugie miejsce w grupie, jednak trzy remisy nie świadczą najlepiej o ich formie. W Premier League jednak już jest nieźle. Czy zawodnicy Jurgena Kloppa będą potrafili formę z ligi przekuć na skuteczną grę w europejskich pucharach? Rubin też jest jeszcze bez zwycięstwa w fazie grupowej, jednak dobry rezultat w spotkaniu z The Reds sprawi, że zupełnie inaczej będziemy oceniać ich grę. Tylko czy można liczyć na pokonanie silnego angielskiego zespołu, jeśli już od jakiegoś czasu zarówno swojej rodzimej lidze jak i w pucharach jest się po prostu w kiepskiej formie?

zwycięstwo Rubina Kazań: 4,00_________remis: 3,40_________zwycięstwo Liverpoolu: 1,85

Typujemy rozstrzygnięcia spotkań w Lidze Europejskiej wspólnie razem z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza pełna oferta kursowa na te rozgrywki czeka już na Ciebie tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *